Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Háziállat 6-7 hónapra?

Háziállat 6-7 hónapra?

Figyelt kérdés
Milyen háziállatot tudnátok ajánlani, ami viszonylag rövid ideig él és nem csak 1 helyben "van" egész nap (pl, csiga, teknős). (halat nem szeretnék!)
2011. febr. 1. 07:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nyúl,baromfi
2011. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
baromfit azért házban nem tartanék...
2011. febr. 1. 08:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves első, a nyúl lakásban tartva 8 évig is él...
2011. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

egér?


kereskedésben 300Ft,kellékel is max 4-5ezer eleséggel együtt,és ha meguntad visszaviszed

2011. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Platypus ***** válasza:
Ilyen háziállat nincs. Még a viszonylag rövid életű ikrázó fogaspontyok is élnek olyan 2 évig, és amúgy se szeretnél halat. Egy cickány élete elég rövid, de vadállat és védett is. Néhány rovar élettartama kimerül pár hónapban, például a tücskök, sáskák. Egy időben tartottam tücsköt, vicces kis állatok, mozgékonyak, a hímek látványosan bunyóznak és kellemes hangjuk van. Viszont nem lehet őket kivenni és simogatni. Akváriumban lehet tartani sórákot, csak pár hétig, hónapig él, gondolom ez a csak "van" kategória. Az interaktívabb állatok, mint az emlősök és a madarak közül a kisállatként tartható fajok mind jóval tovább élnek.
2011. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Noé rágcsálómentőnek besegíthetnél ideiglenes befogadóként. Persze csak ha értesz az adott állatok tartásához.
2011. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Platypus ***** válasza:
Az is egy jó megoldás, ha egy öregebb rágcsálót fogadsz be. Legalább másfél éves, jó kondiban lévő patkányt, hörcsögöt vagy egeret. Egy jól szocializált, szelíd rágcsáló jól viseli a gazdaváltást, ugyanolyan szelíd marad. Viszont ha elvadult az állat, ilyen korban már nem lehet sokat változtatni rajta.
2011. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
azért írtam a nyúlat és a baromfit,mert fél év múlva le lehet őket vágni,nagyon szeretem a húsukat.
2011. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát az ilyenek hogy egér meg törpehörcsög is 1-2 évig eléldegélnek, úgyhogy tényleg az ideiglenes befogadás tűnik a legjobbnak.

De miért is nem szeretnél tovább állatot tartani? Ez a pár hónap pont annyi, hogy megszereted, aztán temetheted is vagy adhatod tovább, nem értem mi ebben a jó. Ha meg nem szereted meg, akkor minek kisállat ugye...

2011. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen embereket...:/

Minek kell neked állat pár hónapra?

Undorodom pontosabban az ilyen emberektől,ezek nem szemetek,h kidobd őket,ha meguntad,vagy ha eltelt 1 év,hanem állatok-.-"

Csak olyannak legyen már állata aki szereti őket és ha kell 50 évig ottvan velük.-.-

2011. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!