Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Küldjetek légyszi olyan oldal...

Küldjetek légyszi olyan oldal (aka) t, ahol le vannak írva azok a dolgok amit egy állatorvosnak feltétlen tudnia kell? A részletesebb infók is jöhetnek.

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 15:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok majd mindkettőtöknek! :) Én már majdnem állatorvos vagyok, pici korom óta ezt szeretném csinálni. Az biztos, hogy van sok része, ami nem örömteli (boncolás, rektális vizsgálat, altatás stb.), de azokat is meg kell csinálni.

Azt az iskolát sajnos nem ismerem, nézd meg hol áll az országos rangsorban! A bioszt, kémiát tanuljátok nagyon, kell a nyelvvizsga, és menni fog. :)

Szerintem az a legfontosabb egy állatorvosnál, hogy nagyon szeresse, amit csinál, legyen elhivatott! Esetleg olvasgathatsz rendelői honlapokat, ott van sok hasznos infó.

Kérdezhettek nyugodtan bármit, szívesen válaszolok!

2011. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!