Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vegyek fiatal, fajtiszta...

Vegyek fiatal, fajtiszta fekete hangyát?

Figyelt kérdés

Láttam egy jó hirdetést fajtiszta fekete hangyákról. 10000 Ft egy fiatal. Lehet, hogy drágának tűnik, de ha elgondolkozunk megéri? Szerintetek vegyek 6 db-ot? (kapok akkor hozzá még plusz 5-öt!!!!)

Részletesebben: [link]


2011. febr. 10. 14:23
1 2
 11/20 kanóc ***** válasza:
100%

Fölösleges dolog a hangyát chipezni.

Ülj bele a bolyba, meglátod: csíp ez, ni.


(Glázser Bozsónak ajánlva)

2011. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Törzskönyvvel persze. Ennyiért simán megéri. Vegyél inkább tízet, az a tuti. Hat hangya nem hangya.
2011. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a hirdetés hülyeség, már máskor is találkoztam itt vele. Az írásából is süt a dilettantizmus. Ha csak veszel pár darab akármilyen hangyát az semmit nem ér, nem érnek meg egy napot sem. Úgy kell kezdeni a tenyésztésüket, hogy befogsz vagy szerzel megtermékenyített királynőt és csinálsz a hangyáknak mesterséges otthont, hangyabolyt. Ha a királynő sikeresen lepetézik és a dolgozók kikelnek akkor van esély, hogy idővel lesz majd egy teljes kolóniád, amelyik életképes. De csak néhány bármilyen hangya (dolgozók) önmagukban - ráadásul otthon nélkül - életképtelenek.


De rengeteg féle hangya van, egy királynős, több királynős, rabszolgatartó, stb...

Vannak hangyás fórumok, ahol akár ingyen is kapsz királynőket.

Javaslom kezdd itt:

[link]

2011. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Azért az elképesztő hogy hány embernek van lejárt elem az iróniadetektorában.
2011. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tetris ***** válasza:
Mit tudnak ezek a fiatal, fajtiszta, fekete hangyák, hogy ilyen sokba kerülnek?
2011. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15:39:


szorgosak!!

2011. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Platypus ***** válasza:

Valakinek pocsék a humorérzéke, és még büszke is rá. Ha a rosszmájú oldalamat hagyom érvényesülni, akkor még az is eszembe jut, hogy a kérdező és a hirdető ugyanaz a személy.


Ha meg valaki hangyát akar tartani, semmit nem tud kezdeni pár dolgozóval. Megöregszenek, elhullanak, újakat meg nem lehet melléjük tenni, mert gyilkosság lesz a vége.

2011. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 kukkumpityere válasza:
en hangya nyakov eladassal foglalkozom...99ft+afa...de neked kedvezmenyes ha 8nal tobbet vasarolsz...:D
2011. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jajj Istenem, de jót röhögtem!
2011. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem is van de vigyázz nagyra nőnek az egyik megette a macskámat de ha jó gazdi vagy póráz se kell a sétáltatáshoz
2011. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!