Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam szerintetek...

Melyiket válasszam szerintetek:shetland póni, törpenyuszi, hullámos v rozella papagáj, amerikai törpemalac?

Figyelt kérdés

indokold:

sztem .... mert ....:

sztem azért ne a .... mert:.....


2011. febr. 13. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de magadnak melyik állatkád válaszd?:)


Ha megválaszolod a kérdésemet, akkor írok választ neked:)

2011. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármelyiket is választod mielőtt megveszed érdeklődj, kérdezz az állatról pl.fórumokon. Ha kereskedésben veszel pl.hullámost, nyulat akkor ne higgy nagyon az eladónak mert sok dolgot csak azért mond hogy vegyél még tőle valamit és nem azért mert jó, kell az állatnak(ezt tapasztalatból tudom).
2011. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Te akartad...


sztem shetland póni, mert annak a legnagyobb a hímtagja (ha csődör)

sztem azért ne a hullámos v rozella papagáj, mert annak a legkisebb a hímtagja (ha tojó, de ha gácsér, akkor is)


Ugye tudod, mit jelent a HKHV!... És azt is tudod, miért H a K-ed, amire a fenti HV kaptad. (De ha nem, segítek: azt, hogy neked milyen állat a megfelelő, főleg ennyire különbözők közül, a körülményeid, és az egyéniséged ismerete nélkül ember nincs, aki felelősen el tudná dönteni, vagy értelmes javaslatot tudna tenni.)

2011. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy kell tartani egy törpenyuszit,papagájt,törpecocát.

ha lovat választanám akkor sem rögtön vennék hanem ha mondjuk most eldönteném h nekem egy shetland póni kéne akkor kb 3-4 éven belül lenne

azért ilyen soká h tudjak meg róla MINDENT!hogy kell tartani utánna olvasnék van egy barátom akinek van egy saját lova és ki szoktam vele menni a tanyára ahol lovagol.és ha a lovat választanám akkor többet mennék vele h lássam mik a teendők a pacikkal:)és tudom eléggé különbözők!de mindegyik nagyon szimpatikus és mindegyiknek lenne hely!de azért az ha az összes lenne azért egy picit sok lenne!szóval kérem a válaszokat!köszi előre a NORMÁLIS válaszokat!

2011. febr. 13. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor szerintem a törpenyuszit válaszd, mert iszonyú édes a pofikájuk:).


De választhatod a törpemalackát is, mert az meg egy tünemény!:)


A papagájokat imádom. Hihetetlen értelmesek.


Azt válaszd, amelyiket a legjobban szereted az állatfajok közül.:)

2011. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pónik meg gyönyörűek:)
2011. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez még mindi nem volt elég meggyőző, szóval bocs, de így egyiket se... Ha egy állat nem nyűgöz le annyira, hogy tudd, az tényleg jobban tetszik, mint a többi, akkor hiába kérdezősködsz és jársz utána, nem fogod tudni neki megadni a maximális szeretetet.

Ha azt kérdenéd, hogy roborovszkit vagy dzsungit esetleg aranyhörcsögöt vegyél, akkor mondanám, hogy ez vagy az a tulajdonsága más és melyiket ajánlom. Mert úgy látnám, hogy a hörcsögöket szereted. De tényleg nagyon eltérő állatokról írsz, és így csak az látszik, hogy tetszenek, de egyikről sincsenek igazán tapasztalataid.

Szóval szerintem menj a barátoddal gyakrabban, nézd meg a pónit, ismerd meg a pónit. Ugyanígy keress fel embereket, akik nyulat, rozella papagájt, hullámos papagájt illetve törpemalacot tartanak. Ismerd meg náluk az állatokat, a viselkedésüket, a jellemüket. És utána válaszd azt, amelyik neked a legjobban tetszik jellemileg!

Eldönteni nem fogjuk tudni helyetted. Viszont ha úgy kérdezed, hogy melyik állatról kinek mi a véleménye, akkor szerintem több segítő választ kapnál és kicsit közelebb jutnál a válaszhoz. Azonban tényleg meg kellene ismerned az állatokat, mielőtt meghozod a döntést.

Ezek az állatok hosszú életűek, egy rossz döntés nem csak neked fog gondot okozni!

2011. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
SHETLANDI PÓÓÓÓÓNIIII!!!!!:D:D:D<3<3<3
2012. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!