Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi ez a bogár? Már nagyon...

Mi ez a bogár? Már nagyon idegesít!

Figyelt kérdés

Szóval már régebb óta is találkoztam a szobámban ezzel a bogárral, de akkor annyira nem érdekelt, elnyomtam és kész. De mindig újak és újak jönnek elő kb. ilyen 2-3 hetente a falon. Szerintem nem ágyi poloska, de már az is megfordult a fejemben mert a karomon ilyen nagyon pici piros pöttyök vannak, mintha megcsípne mindig valami, de ezt nem észlelem meg nem csíp vagy fáj csak néhány picike vérszínű piros pont.

Szerintetek milyen bogár bújik mindig elő a szobámban?

A kép pedig:

[link]

[link]


/A képen nagynak látszik de amúgy nagyon kicsi, a mai nap 3 ilyen bogarat találtam a szemben lévő falon/


2011. febr. 19. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én büdösbankának ismerem. Nem bánt, csak olyan kesernyés szaga van.
2011. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
poloska, de szerintem sem ágyi, hanem valami más. de ettől függetlenül még csipkedhetnek. Nekünk tavaly nyáron volt dolgunk ágyi poloskákkal. Undorítóbb lények nincsenek náluk a világon... Nagyon nehéz volt tőlük megszabadulni.
2011. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:

Múzeumbogár.


[link]

2011. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dilettáns döggomba ***** válasza:

Itt is egy link:


[link]

2011. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyok katonainak látszik!



Viccet félretéve, igen, ez 1 Múzeumbogár.

2011. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval múzeumbogár, köszönöm.

Remélem nem nagyon kell tőle tartanom, de szerintem majd itt szétkapom az asztalt és benézek mögé mi van ott, remélem nem lesz semmi komoly. Most így a fotel mögé benéztem, ott semmi sincs szerencsére, remélem az asztal mögött se lesz.

2011. febr. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!