Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok nem találnak...

Az állatok nem találnak dolgokat, hogy "élvezzék" az életet?

Figyelt kérdés

Lehet értelmetlen lesz a kérdés, de megpróbálom megfogalamzni.

Arra gondolok, hogy az ember kitalált az életét megkönnyítő, és élvező dolgokat, amire nincs is szükségünk. (alkohol, dohány, kávé, kábítószerek, üdítő italok, édességek...) Tehát elsődlegesen nem kell az életben maradáshoz.

Beszéltem pár emberrel, aki nagyon szeret inni, és nem éppen mértékkel, meg igen erős dohányosok, és kérdeztem, hogy nem gond-e hogy tönkre teszik a testüket.

Mi volt a válasz? "Inkább élek, egy örömökben teli rövid életet, mint egy hosszú egészségese!!!"

Na igen.

Az állatok is tudnak ilyenek lenni? Hogy teszem azt, egy kutya rászokik a fagyira, mert finom? És azért eszi, mert ízlik neki, nem pedig azért, mert életben akar maradni?


2011. febr. 19. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a régi kutyánk majdnem megfulladt, mert palacsintát evett, mert imádta :D a másik a kocka cukorral volt így:D bár az csak simán szerette xD
2011. febr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kutyák is odavannak a kajáért, és nem azért, mert életben akarnak maradni, hanem mert ízlik nekik. Az én kutyám például egész nap kéreget, pedig lehetetlen, hogy éhes legyen
2011. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet... Az én szobakutyámat anyósom egyszer addig etette, amíg gyomorrontást kapott, mert hiába nem volt éhes, csakazértis zabált tovább :D

Persze akárhányszor eszik valaki, mindig játssza hogy az éhhalál szélén áll :)


Egyébként volt régen egy palotapincsink, aki köveket hordott be a kutyaházába... De akkorákat majdnem, mint ő! :D

Nem is értettük mire jó ez, mert sokszor már nem fért be a kövektől... hát szerintem lakberendezősdit játszott :P

2011. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám meg a macskáim is imádják a száraz macskatápot, és folyton azt kérik, ők ezt szeretik. Ez nekik kb olyan mint az embereknek a cigi vagy a csoki :)
2011. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Nézd meg a Sivatagi show-t. Ott láthatsz erjedő gyümölcstől részeg majmokat és egyéb állatokat.

2. Láttam régebben egy videót egy kutyáról, aki a kipufogógázt lélegezte be, azzal szipuzott.

2011. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak hangyák akik azért tartanak tetveket, mert annak a váladékát isszák, olyan mint nálunk a sör. A medvék mit meg nem tesznek, hogy mézhez, juthassanak. Nagyon sok állat rajong az édes dolgokért, a nyuszink a banánt imádja.
2011. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!