Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Merre találok ilyenkor nagyobb...

Merre találok ilyenkor nagyobb döglött bogarakat? Valakinek eladó bogárgyűjtemény?

Figyelt kérdés

Desing elemként kellene bogár kitin szárnyfedő, vagy egész bogárpáncél. Ilyenkor lehet valahogy találni elhullott tetemeket? Vagy valaki nem gyűjtött otthon nagy bogarakat, amiket kidobás helyett nekem.....?


ne kretén válaszokat~


2011. febr. 22. 13:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a természetimádó kommentelő. Nos édes kedves kérdező, látom nem vetted észre, hogy én melletted álltam ki azzal kapcsoltban, hogy találhatsz a természetben elhullottakat, ellentétben Platypussal, aki egyenesen azt mondta, hogy ez lehetetlen. Ha pedig szeretnéd a rovarokat, akkor végső eseten sem ölnél meg egyet sem. Ez olyan mint, hogy én szeretem a rókákat, ezért hordok rókából készült bundát. Főleg, hogy egy ritkább fajból egy elvesztése is olyan, mint egy másik fajból 3 tonna.
2011. febr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!