Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg az ágyi...

Hogyan találjam meg az ágyi poloskát? :S folyt köv.

Figyelt kérdés
A napokban elkezdtek kijönni rajtam kiütésszerűségek..és az ágyamnál találtam 1-2döglött poloskát, élőt nem...:S a csípések továbbra is folytatódnak...Az ágyamban nincs semmi...Tanácsok?! Előre is köszi...
2011. márc. 30. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt a tavasz, szerintem végezz egy alapos nagytakarítást a lakásban!
2011. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Raffi ***** válasza:
Pedig tuti, hogy az ágyadban van. Erre nincs valami vegyszer? Mert szerintem egy alapos takarítás nem biztos, hogy végleges megoldás lenne. Azt tudom, hogy a hideget nem szeretik, de hát most jön a tavasz.
2011. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is fogsz találni. Szépen befújod olyan szerrel az ágyadat ,kívül-belül, amire rá van írva, hogy poloskát is írt.
2011. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És melyik a legjobb vegyszer? remélem, hogy nem mérgező nagyon...az ember számára...:D
2011. márc. 30. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos van rá fújós valami, a bolhákra és a tetvekre is van, kell, hogy legyen poloskákra is valami. Menj be egy gyógyszertárba, vagy kérdezz meg egy állatorvost, valamelyik biztos útba tud igazítani :)
2011. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már késő, de azért válaszolok :)


Két napja cseréltünk ágyat ágyi poloskák miatt, takarítottunk egyet még márciusban kb, domestos kúra az egész lakásban, az ágyat szétszedtük, amennyire tudtuk, de semmi változás nem volt. Ráment kb nyolcezer forintunk, Biokillt vettünk, tocsogott benne az ágy, de semmit nem használt... két nap nyugalom, aztán újra csíptek.

Most ágycsere volt, előtte teljesen kiürítettük a hálót, domestos kúra újfent, most minden rendben :)

2011. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eltűntek már szerencsére...:D Remélem többet vissza sem jönnek...:S undorítóak...
2011. ápr. 19. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!