Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik a leggyorsabb élőlény...

Szr660 kérdése:

Melyik a leggyorsabb élőlény a felsoroltak közül? (Egyik állatot sem dobáljuk, nem kötjük rakétára és rendesen földi körülmények közt érdekel az a sebesség bennünket, Nem a test méretéhez képest! Kizárólag a KM/Ó viszonya érdekes

Figyelt kérdés

Rétisas. Résuhepe. Kolibri. Gepárd. Vándorsólyom

melyik?


2011. márc. 30. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mi a fene az a résuhepe?? o.O
2011. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A gepárd a leggyorsabban futó állat.

Viszont a résuhepe nem létezik,ebből pedig tisztán ki lehet következtetni,hogy kitaláltad.

Bizonyíték:

- Google képeknél nincs találat

- Google keresésnél pedig csak a kérdésedet dobja ki

Ellenőrizzétek le.

2011. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
első vagyok. én utána néztem ennek a résuhepének még mielőtt választ írtam,ezért kérdeztem,hogy az meg mi...
2011. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Egy csomót rizsázol, de a lényeget persze nem tudod leírni... A gravitáció nálad mennyire földi körülmény? Ugyanis akkor a vándorsólyom a leggyorsabb, önerejéből meg a gepárd.
2011. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A vándorsólyom 400km/h is elérheti zuhanás közben. Szerintem nagyon brutál róla kéne repülőket tervezni vagy nem tudom...
2011. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
37%
2011. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Résuhepe XDD
2011. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 stomi61 válasza:
48%

Köszönjük emese, hogy megint elcseszted a pontjainkat!

Holnaptól tuti nem lesz napi kérdés és a hirdetési pontok is megcsappannak.

Megéri kisköcsög?

2011. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Legalább anyádat tisztelnéd meg annyival, hogy a nevedet jól írod le. Milyen kölök vagy Te? Kihagytad az "a" betűt.


Nem szr660, hanem szar660. Hát nem mindegy fiam :D

Bár így így tudja mindenki, hogy egy szar alak vagy :D


Gratulálok kis szaros.... jól megszívattad a csapatot.. most nem lesz holnap kérdés. Miért szaroskodsz hülye gyerek? Ennyit sem tudsz? Hogy melyik a leggyorsabb? Nem ismered a guglit, mi? Na mindegy... szarni rád :D

2011. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

most komolyan... te hogy lehetsz ekkora hülye?

nemigaz, hogy nem bírod megérteni, hogy NINCS ÉRTELME KIÍRNI, MERT ÚGYIS ÉSZREVESZIK!! idióta, nemnormális...


hozzáteszem, hogy én se tudtam a kérdésre a választ... tippeltem, és nem kaptam 3 pontot. naés? DE LEGALÁBB NEM SZIVATOM MEG A TÖBBIEKET! EKKORA SZEMÉTLÁDA VAGY, HOGY NEM BÍRSZ MÁSOKRA FIGYELNI, CSAK MAGADRA! ÖNZŐ KIS DÖG!

2011. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!