Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatokat ajánlotok...

Milyen háziállatokat ajánlotok? (kertes házban lakunk)

Figyelt kérdés
Sajnos most halt meg az aranyhörim és szeretnék egy másik állatot. Van 2 macsekom meg 1 kutyám. Már volt halam, de az nem jó mert csak nézni lehet. Anyám olyat szeretne amit lehet simogatni. Én meg egy papagájt szeretnék de olyat amit lehet beszélni tanítani (vagy az netán túl drága?). Ha nem találunk valami jó kis állatot akkor meg megint aranyhörim lesz, ök pedig szerintem csak úgy jók ha többen vannak, de a szüleim csak egyet engednek. Szóval milyen állatokat ajánlotok?
2011. márc. 31. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a hörcsög egyedül szeret lenni...

Amúgy: cukormókus, degu, csincsilla, görény, bár utóbbi kettő nem igazán bírja a gyömöszölést.

2011. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Görény vagy hörcsög. Ezek el vannak egyedül. De a görénnyel sokat kell foglalkozni.

Degu, csincsilla, patkány, tengerimalacból minimum kettő kell mert egyedül nem érzik jól magukat.

2011. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A görényt a macsek mellé nem igazán ajánlanám, a degu sem szeret egyedül lenni.

A papagáj el van egyedül, de csak akkor ha nagyon sokat foglalkozol vele, különben depressziós lesz.

2011. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
21%
ha en kertes hazban laknek es lenne eleg helyem tuti hogy selyemmajmot tartanak ,nagyon nagy formák es lehet veluk szorakozni.
2011. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

18:07

barátnőméknek 2görényük van, 2 perzsamacska, egy orosz kék cica, meg egy bengáli vagy milyen mellett. Meg van 3 törpe spiccük is.

2011. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a selyemmajomhoz ajánlom a minél nagyobb kamerákat mert nagyon tetszik nekik :DDD
2011. márc. 31. 18:12
 7/13 anonim ***** válasza:
én még a selyemmajomhoz ajánlom a ház teljes lakatlanná tételét, mert secperc alatt átrendezi nektek:D
2011. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
majmot tartani nagy felelősség, még nagyobb, mint papagájt. a charli, meg az egyéb hülye filmes családi marhaságok nagy kamuk. a majom nem dédelgetésre való, mert kényes, ha nem megfelően neveled akkor veszélyes is.
2011. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Platypus ***** válasza:
Ha a szüleid csak egy állatot engednek, akkor nem sok minden marad fent a rostán. Aranyhörcsög, törpehörcsögök, görény, papagáj de csak ha nagyon sokat foglalkozol vele, törpenyúl ugyanilyen feltétellel.
2011. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

18.07 vagyok.

Én is ismerek olyat akinek van macskája is és görénye is. Én azt irtam, hogy nem ajánlom őket együtt tartani. Figyelni kell rájuk, mert ha a görényt nem megfelelően neveled akkor pillanatok alatt levadássza a macsekot.

2011. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!