Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sokat tudnék vele foglalkozni, lehessen kint tartani, megférjen 2 másik kutyussal, nelegyen nagyobb a barnáthegyinél. lécci ne menhelyt mondjatok, mert kölyköt akarok. Amit ajánlotok. Csaucsau?
2011. máj. 15. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Golden retriver, Rottweiler, Labrador, Amerikai staffordshire terrier pl.
2011. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
labrador, retriever.
2011. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

menhelyi kutyák!!!!


[link]

2011. máj. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hülye kifogás mert menhelyen is vannak pár hetes kutyuk!!!


[link]



csakis a menhelyet javaslom!!!

2011. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfero ***** válasza:
Argentin dog
2011. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csau!
2011. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Retrieverek,labrador(inkább ez,mert rövid a szőre és nem szorul annyi ápolásra),spániel,keverék kutyus.Bár nem minden esetben,de ez egyénfüggő is lehet,szóval nem feltétlenül kell fajták szerint válogatni.Pl rengeteg pincsim volt már,az egyik akárhányszor hozzányúltam megharapott(kiskoromban sokat strapáltam),vad volt,a másikkal bármit tehettem ugyan úgy ragaszkodott hozzám,nyugodt,mindenkivel szelíd volt,a másik meg szelíd,de hiperaktív,és még nagyon sok változatot felsorolhatnék. Bár ha másik 2 kutya mellé szeretnéd tenni,ne vegyél túl nyugodt,de túl vad kutyát sem,inkább a kettő között legyen valahol.

13/L (bébi korom óta mindig volt kutyám,több honlapot is vezettem,nem érzem magam amatőrnek,amúgy ajánlom nézegess Cesar Millan videókat, nagyon jók).

2011. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Golden retriever :) Nagyon okos, jóindulatú kutya és gyönyörű is. Nekem most a második kutyám is ilyen fajta, csak ajánlani tudom :)
2011. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!