Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatokat ajánlotok...

Milyen háziállatokat ajánlotok? (kertes házban lakunk)

Figyelt kérdés
Sajnos most halt meg az aranyhörim és szeretnék egy másik állatot. Van 2 macsekom meg 1 kutyám. Már volt halam, de az nem jó mert csak nézni lehet. Anyám olyat szeretne amit lehet simogatni. Én meg egy papagájt szeretnék de olyat amit lehet beszélni tanítani (vagy az netán túl drága?). Ha nem találunk valami jó kis állatot akkor meg megint aranyhörim lesz, ök pedig szerintem csak úgy jók ha többen vannak, de a szüleim csak egyet engednek. Szóval milyen állatokat ajánlotok?
2011. márc. 31. 17:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én még egy kutyát ajánlanék . :)Nekem is kettő van , és nagyon aranyosak , ahogy játszanak meg hát stb..
2011. ápr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már kertes házban laksz, ki kéne használni.

Én egy tehenet kérnék a szüleimtől, mondjuk egy szürkemarhát. Lehet vinni sétálni is, legelészni, lehet vele foglalkozni is, nem csak nézegetni. Pl. meg lehet fejni :)

2011. ápr. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
ha lehet akkor értelmes válaszokat adjatok ne pedig selyemmajom meg tehén meg ilyenek.
2011. ápr. 3. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!