Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Minek van az állatmentőknek...

Minek van az állatmentőknek száma, ha nem képesek felvenni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen állatmentőt hívtál? Mert nem mindegy. Azok, akik önkéntesen csinálják, bizony dolgoznak is, meg egyebek.
2011. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert szerinted semmi más dolguk nincs, mit a TE hívásodat várni??? Mindenki a napi 8-10 órás munkája, családja mellett csinálja, nem főfoglalkozásban.... Ha nem veszi fel akkor valami dolga van, próbáld újra...
2011. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te meg minek jössz ide nyavajogni, ahelyett, hogy felkapnád az állatot, vagy hívnál taxit, és elvinnéd dokihoz, ha olyan marha sürgős. Ha meg nem, akkor minek hívogatod az állatmentőket?
2011. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

idióta emberek... istenem... -.-" de gyűlölöm az ilyeneket. Előbb kérdeznétek,mint,hogy pofázzatok.

1. Nővérem a kislányával volt a városban (a pici júniusban lesz 2 éves)

2. Itt nincs taxi se semmilyen ilyesfajta lehetőség.

3. Az állatorvos magasról leszarja,mert olyan... Semmihez nem ért. A kutyákat úgy altatja el,hogy bedrogozza őket és aztán talán utána lebénul a tüdejük és nem tudnak lélegezni... Valami ilyesmi.


10x hívtuk őket... egyszer sem vették fel... (ózdi önkéntesek valami állatmentő akármit csináltak... fent van neten is,és az újságban is.. )

Ezért mondtam,hogy előbb kérdezzetek,mint,hogy vádaskodtok. :S

2011. márc. 31. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha kirúgják őket, mert munkaidőben folyton telefonálnak, akkor eltartod őket nagyszájú???? Egyiknek sem az állatmentés a főfoglalkozása, amiért fizetik, hogy köteles legyen a telefonodat felvenni, csak a lelkiismeretük miatt teszik, amit tesznek. A saját családjuk és számos saját kutyájuk ellátása mellett. Imádom a hozzád hasonlókat. Lát valamit valahol és ahelyett, hogy cselekedne, telefonál, hogy más cselekedjen, de azonnal és rögtön és késedelem nélkül....


Egyébként elárulom, hogy minden orvos úgy altat, hogyan a doki. Merthogy a szer, amit használnak a légzőközpontot bénítja meg. Először megkapja a kutya a sima altatót, amitől elalszik, majd a szert, ami megbénítja a légzőközpontot és leáll a légzése.

2011. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De úristen... -.-" Azt a szerencsétlen állatot,hogy vittem volna állatorvoshoz? :S Honnan vegyek kb 10.000Ft-ot elő 16 évesen? :S Biztos nem így lett volna ha saját keresetem lett volna. Mellesleg amint mondtam,a világon ez az orvos lenne az utolsó akihez elviszek egy állatot is.... Mondok egy jó példát... :) Hátha meglátja valami göri tulajdonos. Ismerősöm elvitte hozzá a görényét azzal a kérdéssel,hogy mivel lehetne csökkenteni a szagot? Erre fel mit csinált az orvos? "Kiműtötte" a bűzmirigyét. Ez csonkításnak számít tudtommal. Tényleg érti a dolgát az állatorvos. Már ezt a dolgozós témát az előtted szólok is mondták,de akkor miért van kiírva,hogy éjjel-nappal hívható??? (ne kérd az oldal címét,már fogalmam sincs hol néztem)... meg amúgy is. Minek bizonygassak én valakinek is?
2011. ápr. 1. 17:29
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, te az állatmentőt úgy képzeled el, hogy felhívod, és kijön egy profi állatorvos, aki megold neked mindent? Mert akkor tévedsz. Ők a rászoruló állatok állatorvoshoz juttatásában segítenek, és megjegyzem nem ingyen, mivel általában nem az unatkozó milliomosok hobbija ez.


Az önkéntes szó jelentését is el kell magyarázzam neked: segít, amikor ideje és egyéb körülményei engedik. Sajnos nincs elég tenni akaró állatbarát az országban, a meglévők pedig nem tudnak háromfelé szakadni.


Az meg nem jutott eszedbe, hogy talán épp másik állatot mentettek, azért nem vették fel? Meg egyáltalán, a f@sznak jössz ide nyavajogni, tegyél fel értelmes kérdéseket, ha meg csak anyázni akarsz, akkor nyiss magadnak egy fórumot valahol, és beszélgess a hasonszőrűekkel. Barom.


Ismerősöd meg barom volt, ha hagyta, hogy a doki kiműtse a bűzmirigyét, utána meg szidja. Nyilván nem az történt, hogy a kérdés után a doki szó nélkül elvitte a görit, majd kihozta két óra múlva bűzmirigy nélkül és benyújtotta a számlát. Mellesleg lehet, hogy tényleg ez volt az egyetlen megoldás, nem vagyok állatorvos, hogy meg tudjam ítélni.

2011. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

.... pff.

köszi azért a felvilágosítást,ennyire azért én sem vagyok hülye. Egyáltalán nem anyáztam senkit... Nézz szét egy kicsit szerintem!!!! Ez nem megoldás. Az állatorvos mondta maga,hogy ki kell venni a bűzmirigyét és akkor szagmentes lesz. A bűzmirigyet a görik akkor használják,ha félnek vagy veszélyben vannak.. Megvan az alap bundaszaguk... Csak éppen az a zseniális orvos nem tudta... Egyébként mit vártok tőlem egyáltalán? Normálisan tettem fel a kérdést te **** ti erre,hogy válaszoltok? Rögtön leoltotok,miegymás. Szerinted majd én erre fogok neked szépen beszélni... HÁT A F*ASZT!

2011. ápr. 1. 19:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Álljatok már le! Minek kell itt is bunkónak lenni és primitív dolgokat írogatni? Menjetek a család témába úgyis ott divat leszidni a kérdezőket, meg ha valakinek nem egyezik a véleménye.

Egy abszolút egyszerű kérdés volt, de annyira retardáltak vagytok, hogy még erre se ment egyszerűen a válaszadás.


Szóval kérdező!

A véleményem az ilyen állatorvosok hívogatásáról eléggé egyhangú, de én úgy érzem korrekt és lényegretörő: sz@rt se érsz vele. Egyszerűbb ha felkapod az állatot és beviszed egy olyan klinikára ahol tudod hogy még biztosan bent vannak.

Mi valamelyik nap a kutyával úgy jártunk, hogy bekapott 3 fogamzásgátló tablettát, és csak a szerencsének köszönhetjük hogy a 6. állatorvos felvette a telefont nekünk! A 6.!!! Mivan ha elpusztul a kutya, mert b@sznak felvenni a telefont?

Szóval abszolút egyetértek veled!


20/N

2011. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tetted fel normálisan a kérdést, legalábbis olyan értelemben, hogy valószínűleg semmiféle választ nem fogadnál el, és ez elég nyilvánvaló, különben már kitaláltad volna egyedül is :) Ezt alátámasztja az is, hogy hoztunk nem egy magyarázatot, de te csak agresszívkedsz tovább, hogy de márpedig miért nem veszik fel a telefont...
2011. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!