Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális: nem hagyja magát...

Ez normális: nem hagyja magát megfogni, kézben felvenni a 3 honapos kiskutyám ( boxer)?!

Figyelt kérdés
Állandóan felugrik az ágyra..erről hogy szoktassam le?
2011. ápr. 7. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán nem érzi biztonságban magát, amikor felemeled.

Az ágyról meg egyszerűen vedd le, vagy lökd le és közöld vele, hogy NEM!

2011. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell lökdösni. Én szépen letettem, és mondtam, hogy "Nem, nem szabad" és szépen fokozatosan leszokott róla.


Ha megfigyeled, bármelyik kiskutyát felemeled, megfeszíti magát, és fura pofit vágnak. Igen, nem érzi magát biztonságban.


23L

2011. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy amikor felemelem hajlamosak ezt tenni, de amikor nyulok a háta, vagy a jobb hátsó lába felé!,akkor odakap, és haragos lesz. Lehet van valami a lábával, mert arra nagyon mérges!
2011. ápr. 7. 15:33
 4/5 MissWhite ***** válasza:
Vagy túl izgága ahhoz h megmaradjon az öledben és a kezedben ..az én kutyámmal is így volt mondjuk ha kijátszotta magát és elfáradt utána lehetett babusgatni :)
2011. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy valóban érzékeny a hátsója. Orvos meg tudja nézni. De fiatalka a kutyád, lehet az is, még nincs hozzá szokva az érintéshez.
2011. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!