Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltávolítani az...

Saszi kérdése:

Hogyan tudnám eltávolítani az autómba költözött nagy pókot?

Figyelt kérdés
Beköltözött az autómba egy nagy barnás pók, lehet, hogy keresztes, mivel fenyő alatt állok a kocsival. Vezetés közben jött elő, majd mire megálltam, bemászott a felső kárpitba. Nagyon félek, hogy vezetés közben meglátom, és megijedek tőle. Hogyan tudnám eltávolítani? Nem szeretném bántani, de az autóban ne legyen. Értelmes megoldást kérek,ha lehet!
2011. ápr. 2. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen szedd ki, mert nem lenne szerencsés, ha netalántán emiatt okoznál/szenvednél balesetet. A legjobb az lenne, ha mondjuk mászna a tetőkárpiton, akkor rátennél egy poharat vagy valamit és alácsúsztatnál egy papírlapot. De ha látod mászni, akkor tegyél elé valamit hogy arra másszon fel, és azzal ki tudod vinni.
2011. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem akar előjönni azóta sem. A szomszéd befújta az autót chemotox spray-vel, de szerintem ez a kárpit alatt nem biztos, hogy hatásos... Tudom, hogy félelmetes, mert tegnap vezetés közben mászott felém, azt hittem megbénulok, aztán lassan félreálltam, addig meg bemászott a tetőkárpit és az üveg közé. Az nem lehet, hogy ki is ment a résen?
2011. ápr. 2. 13:23
 3/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha meglátod ne legyél vele kíméletes.

Csapd agyon nagyon!

2011. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már miért ne legyen vele kíméletes?? Pont annyi joga van élni, mint nekem vagy neked, ráadásul ő hasznos is az ember nevű állattal ellentétben...
2011. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a tanácsokat. Ha minden igaz, előjött, és a külső ablakról áthelyeztem egy kis fenyőre :)

2011. ápr. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!