Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Törpehörcsögöm úján egy...

Törpehörcsögöm úján egy gennyes csomó nőtt, mit csináljak (kép)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, dzsungáriai törpehörcsögöm jobb oldali első lábúján egy kennyes csomó nőtt, nem tudom mit csináljak vele, szekényke már sántít is egy kicsit.


[link]


[link]


[link]


ennyi képet tudtam most csak csinálni, mert nagyon izgága volt. Egyébként ezeken a képeken nem látszik annyira, hogy mennyire csúnya neki kb. duplája lett az a lábúja neki.


Szerintetek mit lehetne vele kezdeni? Szúrjam ki egy tűvel, hogy follyon ki a genny?


2011. ápr. 2. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Kijött inni, gyorsan csináltam is egy képet. Ezen már jobban látszik:

[link]

2011. ápr. 2. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos! Amúgy mennyi idős? Inkább ne szúrd ki nehogy bajt csinálj
2011. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezen nem annyira homályos:

[link]

2011. ápr. 2. 14:44
 4/5 A kérdező kommentje:
2010 December 27. lett 1 éves
2011. ápr. 2. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Hú nem biztos h jól emlékszem de az enyémnek is volt ilyen de nem ennyire nagy.

Én minden kis sebét kamillateával kezeltem :) szerintem nem lenne baja ennek se tőle, de vigyázz hűtsd ki nagyon jól, ne legyen túl meleg!

és kérd állatorvos véleményét nem akarom h rossz legyen neki a kamillától.

Az enyéim állandóan csipkodták egymást, és szinte hetente kentem őket kamillával :D olyan kis arik voltak ahogy próbálták lenyalni maguknak. xd

de inkább vidd el az orvoshoz, megéri és majd ad valami jó tanácsot.

2011. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!