Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Törpehörcsögöm nagyon kiakar...

Törpehörcsögöm nagyon kiakar jönni a ketrecéből. Ez baj? Ja és itatóm még nincs, iszik a táljából is? Mert nekem nem tűnt fel, csak az, hogy sokszor belelép ahogyan kiakar mászni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 22:45
 1/4 anonim válasza:
Hali! nekem aranyhörcsögök vannak mindig kiakartak jönni ebben a pillanatban is, normális, tálból nem hiszem hogy isznak de én pl. fél éve kiszedtem az itatót már(eszméletlen milyen zajt műveltek vele), és almát meg paprikát adok nekik, nem is szomjasak próbaképp beraktam az itatót de nem ittak, úgy látszik az a mennyiség ami a paprikában és az almában van elég nekik. Meg az ubit is komálják nagyon:)
2011. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És kb mekkora almát ajánlasz? :)
2011. aug. 7. 23:10
 3/4 anonim válasza:
Na, én úgy szoktam 3-an vannak 3x4 darabot adok igazságosan nekik:) bár azé a több aki gyorsabb:) kb. 2 centis darabok, de szerintem a tiednek kisebb is elég, bár az se baj ha beteszed max nem eszi meg egyszerre, én egy nap kétszer adok ennyit nekik, de úgyis látod majd hogy hogy kajálják:)
2011. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem vegyel neki egy itatot mert lehet h szomjas de az is lehet h csak jatszani (szaladni)akar .en az enyemeket nap kozben kicsit kifarasztom es akk bekesen alszanak tovabb:P:)
2011. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!