Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan működik egy cica...

Hogyan működik egy cica menhelyre adása?

Figyelt kérdés
Győr
2011. ápr. 13. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából sehogy. Tele vannak a menhelyek. Inkább hirdess, hogy ingyen elvihető
2011. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy akit lehet rábeszélnek, hogy oldja meg, ne adja menhelyre, mert nagyon sok van már eleve ott. De lehet hogy ez nem mindenütt van így.

Esetleg próbáld meg wiwen, egyéb helyen meghirdetni, hátha kell valakinek.

2011. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kellene ivartalaníttatni a macskádat, hogy ne menhelyre meg sintértelepre kerüljenek azok a szerencsétlen kis állatok!!!
2011. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak úgy mellékesen megsúgom, hogy nem az enyém a cica!!!

Találtuk!!!!!sajna mi nem tarthatjuk, mert a főbérlő nem engedi és hamarosan költözünk de ahova megyünk ott sem tarthatjuk!!!szal megköszönném ha nem engem szidnál kedves válaszoló!!!!

2011. ápr. 13. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
A menhelyek tényleg megteltek már. Arról nem is beszélve, hogy párzási időszak van, ilyenkor rengeteg a kiscica. Mennyi időd lenne rá, hogy elajándékozd?
2011. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem ne menhelyre vidd már szerencsétleneket, hanem egy ismerősödnek vagy azoknak az ismrőseinek stb, biztos befogadja valki,a menhelyen meg az is lehet hogy elaltatják őket
2011. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán 2hónap.ami szerintem nem sok. Amúgy meg nem értem, hogy miért többes számban beszéltek mikor csak egy cicáról van szó aki kb fél éves.
2011. ápr. 13. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj privátot, ha szeretnéd, segítek hirdetni.
2011. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!