Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meghalt a süni? Légyszi nézzétek.

Meghalt a süni? Légyszi nézzétek.

Figyelt kérdés

Reggel a kutyám mellett találtam egy összegömbölyödött sünit de nem lehetett ott sokáig kb 10 percig... És gyorsan elvittem egy biztonságos helyre, de azóta sem mozdult meg:( meghalt? Lehetnek gyermekei, mert olyan 1,5-2 kg-os volt?

Normális válaszokat kérek köszönöm


2011. ápr. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Piszkáld meg egy bottal, vagy az is lehet, hogy még téli álmot alszik.
2011. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom. DE amit az első írt jó ötlet :) Remélem még él:)
2011. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Haliiii! :D

Én is találtam egyszer egy sünit. És észre lehet venni h egy kicsit szuszog. Megfröcsköltem egy kis jeges vízzel, felnyusznyogott (xD bocsesz a hülye szóért:D), felpattant, a kutyám orrába (el akarta kapni) beleszúrt egy tüskét, elszaladt, sutty ki a kapun és se híre se hamva

:D ne aggódj. Mekkora egybkt?

2011. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak össze van gömbölyödve tudod ha piszkálják védekezik)
2011. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom h téli álmot alszik-e még, mert másképpen nem tudott volna a kutyához kerülni csak ha odamegy. Szóval halgassam közelről h szuszog-e? Kb. 15cm x 15cm
2011. ápr. 14. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan él, ha elpusztult volna nem lenne összegömbölyödve. Valszeg csak meg van ijedve, tedd ki a kapun kívülre füves bokros trületre, ha lehet. El fog menni, én is találtam már, a kutyák ugatták, szerencsére nem bántották, megfogtam egy törölközővel és kitettem a kapun kívülre.
2011. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valoszinu el, de ha nagyon kivancsi vagy a fusttol odebball
2011. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!