Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kutyája meghalt!...

A barátnőm kutyája meghalt! Mit tehetnék ellene hogy ne legyen annyira szomorú?

Figyelt kérdés

Láttam hogy sír az osztályba, persze direkt nem mentem oda(nem bunkóságból), majd felhívott a büfébe, és boldognak látszott, de éreztem hogy nem az, és megkérdeztem hogy mi a baj? ő mondta hogy meghalt a kutyája, és a másik kutyus szenved, és ezért elfogják altatni. Már majdnem én is ott elsírtam magam, hisz nagyon sajnálom az állatokat, és a barátnőmet is. Pláne hogy neki sem annyira rózsás a családi kapcsolata, lelkitársak vagyunk egymásnak a barátnőmmel! Azután még az anyja is ráadott hogy veszekedett vele. A barátnőmön látszik hogy kivan bukva már teljesen! Tehetnék valamit azért hogy ne legyen ennyire szomorú? =(

L/12 (tudom, fiatal vagyok, ő 14 éves, nem bukott, mielőtt még elkezdenétek ezt mondani)


2010. ápr. 19. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát sok mindent nem tehetsz, próbáld meg elterelni a figyelmét. Menjetek el együtt a játszótérre suli után vagy bicajozni vagy bármi amit szoktatok csinálni. Hívd el magadhoz ha lehet. Akár tanuljatok együtt még az is jobb mintha egész nap a rossz dolgokon gondolkodna egyedül.
2010. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki elveszíti a szeretet társát, akkor vagy nem szereti szóba hozni és ilyenkor el kell terelni a figyelmét. Vagy olyan típus aki szereti felidézni ilyenkor a szép emlékeket. Kérdezd meg, hogy szeretnée-ha beszélnétek róla. Idővel úhgyis a szépre emlkészik az ember. Az a legrosszabb ha kerülöd. Elképzelhető, hogy szívesen mesél hogy került hozzá, vagy a legszebb emlékeit már most is szívesen felidézi. Biztos sírni fogtok, de nem baj. Üljetek le egy parkba...

Egy észrevétel: elhiszem, hogy a másik kutya szenved lelkileg, de nem értem mi az hogy el akarják altatni.

Állatorvos nem fog egy egészséges kutyát elaltatni.

Ráadáusl bűncselekménynek számít. A másik kutyus lelkével foglalkozni kell.

2010. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Holnap próbálgatni fogom vidítani, és beszélgetni sok jó dologról vele. Nagyon nagy bűntudatom van =(
2010. ápr. 19. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező: Nagyon rendes barátnő vagy és ne szégyeljétek, hogy megsirattok egy kisállatot. Ti tartoztok a jó típusba. Azt, akit nem hat meg egy kisállat sorsa, vagy nem tud együtt sírni egy baráttal csak sajnálni tudom. Szánalmas. Mondom, nyugodtan kérdezz rá, hogy szeretne-e mesélni róla. Vagy csináljatok közösen egy emlékdobozt a kutyus dolgait beletéve...
2010. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok majd jó benyomást kelteni holnap neki, és nagyon nagyon kedves lenni, meg figyelmes, nem tolakodó. Utolsó: akkor ennyierővel az emberek is döglenek... ők is élőlények, akárcsak mi... csak nem tudnak beszélni.(legalábbis velünk) De 1000x értelmesebbek nálad.
2010. ápr. 19. 17:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor utolsóelőtti:P
2010. ápr. 19. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom barátnődet:(
2010. ápr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ma is láttam a 2 kutyus képét a tolltartójában, és megszakadt a szívem... A kutyákért is, meg a barátnőmért is =(

köszi az együttérzést!

2010. ápr. 19. 18:04
 9/12 anonim válasza:
91%

Ezekkel a negatív kommentekkel nem kell foglalkozni, csak provokálják direkt az embert és élvezik, hogy felidegesítettek titeket.

Egyébként 12 éves létedre nagyon szépen fogalmazol és a helyesírásodat is sok felnőtt megirígyelhetné :)

Nekem az egyik haveromnak az anyukája halt meg autóbalesetben régebben, tudom ez teljesen más, mint egy kutya és nem is lehet összehasonlítani, akármennyire is szeretjük az állatokat...

Sajnos túl sok mindent nem tehetsz, csak éreztesd vele, h itt vagy neki és szereted, próbáld elterelni a figyelmét erről, de gyors eredményre ne számíts, ezt csak az idő tudja rendbehozni.

2010. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
17.53 vagyok, és nem vagyok elkényeztetett csitri. 52 éves vagyok, és nagyon szeretem az állataimat. Nem tudnám rájuk azt mondani, hogy megdöglenek, még ha igy helyes is.
2010. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!