Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Nagyon szeretnék....

Szerintetek? Nagyon szeretnék. De jól járok?

Figyelt kérdés
jól járok ha állatkertben dolgozok? imádom az állatokat és nagyon szeretnék. de mennyi lenne a fizetésem kb.? és mijen jól kell hozzá tanulni az általánosban? : O
2011. ápr. 15. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még csak általános iskolás vay, akkor tanulj nagyon sokat, célozd be az állatorvosit, vagy legyél biológus!

Azzal mé ne foglalkozz, hogy vélhetően mennyit fogsz keresni 10-15 év múlva!

2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan jó dolog ott dolgozni, én is mindig ott akartam. De nem akárhány éves kórtól lehet oda menni dolgozni.Hány éves vagy? A fizetés attól függ mit csinálsz, és szerintem azokat a jegyeket nézik amik kapcsolódnak az állatokhoz.sok szerencsét!:)
2011. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felhívnám szíves figyelmedet,hogy állatkertbe gondozónak bejutni kb.kihalásos alapon lehet.

Nekem idevágó szakmával,érettségivel és 20 éves szakmai gyakorlattal sem volt könnyű.

Igaz,el is jöttem egy nap után.A kisragadozókhoz osztottak be.Első nap a gondozók főnöke kezembe nyomott egy doboz élő egérkét és patkányt,hogy ezeket most öljem le és ez lesz a napi kaja az állatoknak.Kérdeztem,mi van akkor,ha ezt nem vagyok képes megcsinálni?Muszáj.

Na ekkor közöltem,hogy nem gyilkosnak jöttem ide,hanem állatgondozónak,erre képtelen vagyok,hogy állatokat öljek.Nem tudok életet teremteni,jogom sincs elvenni.

Elköszöntem és mentem a személyzeti osztályra kilépni.

Ha szóltak volna,hogy ez is a munka része,soha nem léptem volna be oda dolgozni.Én azt hittem,"konyhakészen"kapjuk az ennivalót,van ugyanis takarmánykonyha külön.

2011. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de én azért szeretnék ott dolgozni mert imádom az állatokat. nem tudok nélkülük élni ! és ott nagyon sok állat van és ez pont kapóra jön. de a gyilkolást ne rám bízzák. és állat orvos sem hiszem hogy lehetnék mert ott is el kell altatni az állatokat. de még nem vagyok benne biztos. : )
2011. ápr. 15. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:

idézem: "de a gyilkolást ne rám bízzák."


Édes szívem! Egy munkahelyen csak akkor van az, amit te akarsz, ha te vagy a főnök. Szóval... ha nem akarsz olyan munkát végezni, akkor egyáltalán ne akarj ott dolgozni. Ki tudja, lehet te is hasonló beosztást kapnál. Akkor mit csinálsz? Hisztizel, hogy márpedig nem csinálod?! Akkor meg kirúgnak!!

2011. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!