Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » (f o n t o s) Mit tennétek a...

(f o n t o s) Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

sok kisállatom van, mindenük megvan, de hirtelen "megfogyatkozott" a pénzem, és így szörnyen nehéz őket eltartani. Így is rendesen vannak etetve, tisztán tartva stb de sokkal nehezebben. Nem tudom mennyi ideig leszek ilyen nehéz anyagi helyzetben, de elajándékozni nem szeretném őket.

Ötlet?


2011. ápr. 23. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le milyen állataid vannak és mit szoktál nekik enni adni, mert talán azon tudnál spórolni.
2011. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kajákból az olcsóbbakat kapják szóval azon már nem tudok spórolni :S
2011. ápr. 23. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sok állatot tartok, de elég 2 hetente takarítanom őket, mert teszek alájuk csutkaalmot is, az szagfogó. 2 nagy ketrecre egy kicsi ketrecre és két terráriumra fogy így 1,5zacskó csutkaalom.

Az etetést pedig úgy oldom meg, hogy veszek kölest, esetleg pinty vagy hullámospapagáj vagy kanáritápot max 200 Ft-ért zacskóját, illetve fénymagot és egy nagy fémdobozba összeöntöm, összekeverem őket. Mondjuk 3-4 zacskó kitart 13 állatnak 1-2 hónapig.

Nem tudom, milyen állatod van, ha pati, akkor adhatsz neki néha a te maradékaidból is enni (de azért ne túl gyakran), illetve rágcsálók szeretik nagyon a száraz kenyeret. Én jóban vagyok a zöldségessel, el szoktam kérni tőle a kidobandó zöldet (saláta külső levele, karalábélevél, stb...), illetve almacsutkát, körtecsutkát adok nekik, répa, uborka lepucolt héját, paprikacsutkát... Így rendszeresen tudok nekik adni zöldet, mégsem kell külön költenem rájuk.

2011. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a kidobandó zöldségeket felénk simán eladják xD
2011. ápr. 24. 13:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!