Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megcsípett egy bogár (aludtam...

Megcsípett egy bogár (aludtam arra keltem! ), mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Annyit láttam hogy ilyen fekete hosszúkás kb 1,5-2cm hosszú lehetett , nem tudtam megfigyelni mert kirohantam . A csípése kb olyan volt mint a darázsé 1-2 percig fájt , a csípés olyan piros pötty , 1cm körben olyan méreg van mint amikor a szúnyog csíp meg , és 4cm körben piros.

Felkaromon van a látható ereket nem érinti akkor fáj egy picit ha megérintem.

Milyen bogár lehet, kell vele valamit csinálnom vagy elmúlik ?


16/F


2011. máj. 1. 11:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A "fekete bogaras" vagyok. Nünükének hívják és mondom, nem csíp, hanem harap. Itt találtam róla egy kis dolgot: [link]


Szóval úgy tűnik van mérge, de ne aggódj, engem is harapott már meg és semmi bajom nem lett. Inkább az állatot magát kéne kilakoltatnod, hogy békében lehessetek.

2011. máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Te, nem akarlak szekálni, de egy 16 éves férfi ne rohanjon ki a szobából, ha megcsípi egy kis bogár :D

A csípést lehet borogatni, meg babusgatni, vagy le lehet sz@rni és csinálni tovább a dolgodat. Jó, egy kalciumot meg szabad inni...

Komolyan mondom, többet virnyákolnak egyes fiúk, mint például a hugom.

2011. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát persze így nagy a pofád de megnézném hogy reagálnál rá, ha arra kelsz hogy valami erős fájdalmat érzel, és talán baj hogy nem feküdtem tovább az ágyban a bogárral te f@sz, te talán nem pattantál volna ki az ágyból ?!
2011. máj. 1. 15:52
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

De, biztos rosszul esik :D

Felkelek, megnézem, kidobom az ablakon és alszok tovább.

Nem nagy a pofám, csípett már meg rovar...

2011. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!