Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mért nem lehet meg engedni...

Mért nem lehet meg engedni semmit?

Figyelt kérdés

Nah szóval arról lenne szó hogy most lesz a ballagásom és lesz pénzem és majd motort akarok venni de nem igazán engedik. DE most mondtam hogy akkor már hogy legyen valami elfoglaltságom akkor nem vehetnék egy madárpókot(2.5CM nagyságú,tudom hogy egyszer megnő de most na :D ) ÉS ti melyiket engednétek meg ? :D A félévim az jó lett 4 egészes átlaggal most év végére le eresztettem nagyon :( És minden erre van fogva.


14/f


2011. máj. 3. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Állatokat nem azért veszünk, hogy legyen elfoglaltságunk. Utána meg megunod, előbb döntsd el mit akarsz...úgy látom te sem tudod.
2011. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
metr nem így működik, hogy ha nincs motor, akkor legyen pók... egyébként meg egy pók nem olyan aktív és szórakoztató állat, hogy hosszú távon lekössön.
2011. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

őszintén szólva a madárpókot én sem engedném meg :/ nem tudnék együtt élni vele...állandóan atóól paráznék,hogy kiszabadul valahogy a terráriumból és reggel arra ébredek hogy a nyakamban mászkál :S whááá...

miért nem kérsz inkább valami rágcsálót,vagy egy kutyát,vagy bármi mást?miért pont pókot? :S

2011. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de most miért b*sszátok már le? ha kutyát írt volna, akkor meg azt mondanátok, hogy úgysem törődne vele...-.- a pók legalább egy darabig kibírja hogy nem gondoskodnak róla...
2011. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon igazad van amúgy szerintem inkább a motort engedném meg ja és ha neki a pók jobban tetszik neked a rágcsáló neki a pók.
2011. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok

ízlések és ficamok :) de azért lehet,hogy a szülei nem csak a tanulmányi eredménye miatt nem engedik a pókot,hanem azért is mert nem akarnak együtt élni vele...meg tudnám érteni őket :/

2011. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!