Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gyöngyös környékén lehetne 11...

Gyöngyös környékén lehetne 11 éves kislány önkéntes menhelyen?

Figyelt kérdés
Kislányom szeretne önkéntes lenni a nyári szünetben.Lehetne neki vagy csak felnőttek lehetnek önkéntesek.Mi is örülnék,ha ilyennel töltené a szabadidejét.
2009. márc. 8. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze! Minden menhelyen van olyan munka, amit egy ekkora gyerek már el tud végezni, természetesen felnőtt irányítással és felügyelettel. Kisebb kutyák sétáltatása, kölykökkel való foglalkozás, étel tálakba oszása, takarítás.....
2009. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én is ilyenre gondoltam és örülnék neki,ha segítene az állatokon,csak lehet,hogy rosszul tettem fel a kérdést,mert inkább az érdekelne,hogy hol lenne erre lehetősége Gyöngyös és környékén.
2009. márc. 8. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
2009. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen!
2009. márc. 8. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hivatalosan nem, ahhoz, hogy hivatalosan munkát vállalj, 16 éven felülinek kell lenned, akkor is, ha csak önkéntes munka. Persze ettől függetlenül "feketén" lehetsz önkéntes.
2009. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor is,ha neki nem kéne érte pénz csak segíteni akar?
2009. márc. 11. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Segíteni nyugodtan mehet. Ez nem munkavállalás, csak tagság. Ugyanúgy lehet egy sportklub tagja, az állatkeri gyerekcsoport (akik ott takarítási munkákat is végeznek) tagja, vagy járhatna hegedűtanfolyamra.
2009. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor majd érdeklődök.
2009. márc. 12. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!