Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » élő pillangót lehet kapni...

élő pillangót lehet kapni boltban?

Figyelt kérdés
Szeretnék otthon pillangót tartani. Megoldható valahogy?:)
2011. máj. 4. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

nem, de lepkehálóval tudsz fogni.

esetleg vehetsz magadnak az út szélén rövidebb időtartamokra éjszakai változatot :-)

2011. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudod mivel kell etetni?
2011. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze! Beszáll a boltba, az eladó gyorsan bevételezi, nyom rá egy árcédulát, felrakja a polcra, és már meg is veheted. ja, hogy közben kirepült?
2011. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem,de hallottat igen xD ez milyen hülyeség...
2011. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%
Istenem, olyan szomorú ez... Bezárnád egy üvegdobozba a pillangót? :( Pár óra alatt meghalna a bezártságtól... Miért nem tudod úgy élvezni a látványukat, ahogy élnek, a szabadban röpködve? Szeretném, ha némely embert óriási gombostűkkel felszúrnának falakra, vagy dobozba zárnának, aztán óriási szörnyek óriási szemükkel bámulnák őket, majd óriási mancsaikkal összefogdosnák az embert, csak azért, mert érdekesnek találják.
2011. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 G.Mate ***** válasza:

Szia! Tudtommal boltban nem kapsz,de én otthon terráriumban tenyésztem őket. Szeretem a pillangókat, bennem is két éve merült fel, hogy otthon tartsak. Mindenhonnan gyűjtöttem, van ami Teneriféről való. De egyébként nagyon körülményes a tartásuk, ha azt akarod, hogy sokáig éljenek. Szívesen eladok neked belőlük, illetve, ha bármi kérdésed van nyugodtan fordulj hozzám. Budapesten lakom.

Tel.:06307248111

2011. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Platypus ***** válasza:
Megoldható, de nem egyszerű. Maga a pillangó rövid ideig él, neked kell a hernyókat felnevelned, ha nem csak egy pár hetes látványosságot szeretnél. A hernyónak pedig nevelni kell a speciális tápnövényét. A lepkéknek meg szép nagy röpdét kell összeraknod. Léteznek hobbi rovartartók, akiktől lehet bábokat vagy petét venni, de elérhetőséget sajna nem tudok neked mondani. Olyan fajt érdemes választani, aminek a tápnövényét könnyen tudod otthoni körülmények között is gondozni.
2011. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgynevezett viváriumban szokták tartani a hobbista lepketartók: [link]

Lehet venni lepkéket is, de nem élőt, hanem bábokat. Potom 4500 Ft: [link]

2011. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!