Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az alföldön élnek olyan vad...

Az alföldön élnek olyan vad állatok amik veszélyesek emberre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Komolyra fordítva a szót: [link]


:)

2011. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Kicsit pontosítom az előző választ:


A keresztes vipera veszélyesebb, de az nem él az Alföldön! Csak a Zemplénben, Északi-középhegységben. Lehetséges olyan, hogy problémát okoz a marása.


A rákosi vipera max olyat mar, mint egy méhecske. A Dunántúlon él.


Ha már Alföld, akkor a szegedi, kiskunsági tanyavilágban élő elkóborolt kutyák...

2011. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor szerintetek ha kint vagyok egész este egy pusztába és nézem a csillagokat (hobbi) akkor nem támad rám állat? igazából attól féltem hogy egy szarvas megijed tőlem és megtámad. (vagy valami hasonló történik)
2011. máj. 14. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Max rókával akadhatsz össze szerintem. Azt meg kergesd meg és, nem lesz vele bajod :D
2011. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
71%
elég sok Alkoholista van, de sajnos ők védett állatok szóval fordulj a másik irányba és szaladj ha látsz egyet. :D
2011. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Alkoholísta dísznó és Részeges barom
2011. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!