Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kóstoltátok már meg a kutya-...

Kóstoltátok már meg a kutya- vagy macska konzervet?

Figyelt kérdés
Az illatuk néha jobb, mint bármelyik emberi fogyasztásra szánt konzervnek, és ahányszor etetem őket, szinte csábít, de nem merném megtenni. Van valaki aki már megtette? milyen?
2011. máj. 18. 20:32
1 2
 1/11 lovelyne ***** válasza:
Én nem ettem még konzervet de volt, h megkóstoltam a száraztápot és gáz vagy nem, nekem bejött az íze!:D
2011. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen minden nap azt eszem -.-
2011. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne is mond,én is így vagyok vele,némelyik nagyon guszta,de enni nem ettem belőle. Viszont a pedigree velőcsontos jutalomfalat külsejét már kóstoltam,nem volt semmi gond vele,de nem szoktam rá.
2011. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézzetek hülyének, de én ettem (kóstoltam) már száraztápot, meg konzervet is, kutyáknak valót. Nekem ízlett mindkettő. Száraztápból a Royal Canin a kedvencem, konzervből még csak valami noname-et ettem, de az fincsi volt. :D
2011. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, kóstóltam már meg konzervet és száraztápot is.


A konzerves kutyakajának csak az illata jó, az íze nem annyira, bár abból csak Pedigree-t kóstóltam eddig meg azt hiszem Darlingot, egyik sem volt nagy szám... Sőtt, ízetlen, a szaga alapján azt gondolná az ember, hogy finom, de nem az.


A múltkor valakitől kaptam macskakaját a kutyámnak, valami Gold macskakaja, annak nem csak az illata jó, hanem az íze is. :D

2011. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ciki, nem ciki, én amikor volt cicám, megtörtént, h elettem előle egy kis konzervet egészben. valamiért tetszett az íze, bajom nem lett tőle. ha annyira vágysz rá, egy kanállal megkóstolhatod, max kiköpöd, ha nem jön be.


a szárazból eddig csak a kitekatot kóstoltam, mi több, egyszer, 12 évesen a barátnőmmel rájártunk, mikor ott voltam nála :D


kutyakaját még nem ettem, az valahogy nem vonz :D

2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én egyszer még tizenévesen ropogtattam a szárazból, nem volt rossz, de én sem szoktam rá. Játszom a gondolattal már egy ideje, hogy bele nyalok a konzervbe, végül is túl nagy baj nem lehet belőle. Bár elolvastam az összetételét: nyershamu, nyers fehérje... hmm... Valszeg az ízfokozótól van olyan jó illata
2011. máj. 18. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban én is megkóstoltam, szerintem aki kutyát tart, annak illik is :)

De azért gyakran nem ennék belőle, mert például az elhullott állatokat szőrrel, belekkel, mindennel együtt beledarálják, meg még ki tudja, mi kerül bele.

2011. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát száraz kutyatápot már kóstoltam, de nm volt jó, enyhény sós íz és semmi más. nm is tudom miért szeretik a kutyák.
2011. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én még nem kóstóltam, szerintem nem is fogom. Viszont tuti, hogy kevesebb mű cucc van benne, mint a McDonalds-os kajákban.
2011. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!