Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha görényt szeretné...

Mit tegyek ha görényt szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Anyum nem engedi és kéne néhány ötlet, hogy hogyan tudnám megpuhítani...
2011. máj. 27. 07:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Több ponton nem értelek.Hogy jönnek ide a hörcsögök,miből gondolod,hogy a görényre nem leszel allergiás(ráadásul évente kétszer vedlik),és miért gondolod,hogy gyerekjáték a nevelése?
2011. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tudod az előző kérdezte. És ha egy Amerikai Pitt Bull terriert fel tudok tökéletesen nevelni akkor 1 görényt miért ne? Kretén....
2011. máj. 29. 11:03
 13/21 anonim ***** válasza:

Miért ne kisgyerek?Mondjuk azért,mert gőzöd nincs a görényekről,ha a hörcsöghöz hasonlítod,mert nagyon sok pénz kell hozzá,és mert baromi nagy intelligenciával bírsz...

Az ég mentsen meg minden görényt ilyen gazdától.

2011. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azért nem gyerek mert csak 15 éves vagyok!
2011. máj. 31. 18:52
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is fel tudnék nevelni egy pitet, de egy görényt nem vállalnék. A görény tényleg vadállat, a pitnek meg csak a híre az, a párezer éves domesztikáció ott van benne. Nem mindegy.
2011. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
it jelent az, hogy domesztikáció ?
2011. jún. 1. 18:12
 17/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami olyasmit h a tenyésztők minél kedvesebb vagy valami olyasmit akartak csinálni a farkasból.
2011. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2011. jún. 10. 20:00
 19/21 anonim ***** válasza:
47%
Úgy csináltok mintha egy görény egy nap megenne egy tehenet..isteneem.. mit kell enynire beparázni.. amugy 16 ébves és nekem is van görényem. Kinti ketrece van, télen is kintvan úgy van megoldva hogy ne fázzon. Ki szoktuk venni akkor is elvan de a ketrecében is ami mellesleg nem kicsi, és.. kecsketejet iszik ami nagyon tápláló, eszik yners húst, van mikor konzervet vagy száraztápot. Nem nagy dolog, csak anyni hogy őt is meg kell tanitani arra h nem szabad megharapni a gazdit.
2011. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:

Köszi te legalább mellettem állsz :) :) :) :) :) :) :)

2011. júl. 3. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!