Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatkát ajánlanátok...

Milyen állatkát ajánlanátok nekem? Olyat szeretnék, ami. (lent a szempontok)

Figyelt kérdés

-Nem lehet kutya, sem macska, valami kisebb kell

-Olyan kell, ami nem lesz gyorsan büdi, mondjuk kibírja 4 napig tisztítás nélkül

-nem túl zajos

-szereti a simogatást, bújós

-Ami a legfontosabb, hogy bent lehessen tartani

Tudom, hogy sokat akarok, csak muszály a meglévő feltételekhez igazítanom hogy milyen állatkát hozok haza. Volt már tengerimalacom, hörcsögöm, papagályom, nyuszim régen. Mostmár nagyon hiányzik egy állatka, mert kiskoromtól fogva körül voltam velük véve. Ami tetszik, az az albínó süni. Az iguana is tetszik, néztem róla videókat, ugy néz ki nagyon laza állatka és ha nem is nyaggatnivaló, de ki lehet venni, hagyni sétálni, és viszonylag nagyra is nő. Ti mit ajánlanátok? Halaim vannak, azt már nem szeretnék még többet :).


2011. jún. 2. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Japán táncoló egér :)

nekem olyan vt és elképesztő cukíí<3:D

elég ha egy hetente takarítod nem hangos, sem büdös és nagyon szertnivaló :D

jah és nagyon pici a teste kb 5 cm.:]

2011. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mexikói Axolotl
2011. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Perselymalac?
2011. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi, ja, van valamennyi tapasztalatom. Csak érdekelt, hátha van még olyan állatka, ami esetleg nem jutott eszembe, ez a mongol egérke tetszik, mert nagyonn mint egy hörcsög, jobban lehet nyúzogatni. Szeretem pl tanulás közben az ölembe tenni az állatkát és simogatni, valahogy jobban tudok koncentrálni :). Nyugtató hatása van, de szerintem ilyen a legtöbb állatka, persze nem oroszlánra gondolok, attól nem nyugodnék meg :). De nem csak ezért vennék állatot, hanem mert szeretem őket.
2011. jún. 2. 21:41
 15/16 anonim ***** válasza:
csuklyás patkány, az még okos is, de nem tudom, milyen gyakran kell takarítani...
2011. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

patikat ha jó alom van alattuk, akkor nem kell 4 napnál gyakrabban. (kb hetente)


ajánlanám még a kígyókat, van jópár faj, amit kézhez lehet szoktatni. egy királypiton pl. marha jól ellenne a nyakadban, míg tanulsz :)

2011. jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!