Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik otthon pókot tartanak? Olyat amely eredetileg nem található meg Magyarországon? Mérges pókot? Miért? Nem félsz hogy egyszer kiszabadul?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van 16 db madárpókom, mindenféle méretben az alig egy cm-től 10 cm-ig. Egyáltalán nem félek tőlük, hanem tisztelem őket. Ha betartjuk a szabályokat ilyen állatok tatása során nem lehet baj (szökés, marás, stb.) Hát félek-e hogy kiszabadul? Nem, aszthiszem nem, félni akkor kell ha már kiszabadult, de akkor is át kell gondolni, hogy hova mehetett: a talajlakók a sötét helyeket (pl: szekrény mögött, ágy alatt) szeretik, míg a fán lakók a szoba legfelső részeit részesítik előnyben. De mint mondtam megelőzés a legfontosabb!! Pl.: ne tegyük őket olyan terráriumba, aminek dróthálóból van a szellőzője, mert azt egy felnőtt madárpók simán szétrágja, és volt pók nincs pók. Nekem eddig nem volt szökésem (3 éve tartom őket). Nagyon szeretem őket, annak ellenére is hogy nem olyan mint egy kiscica.
2011. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!