Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pók lehetett? Ártalmas...

Milyen pók lehetett? Ártalmas az emberre? Nem tudtuk mefogni

Figyelt kérdés
Szívem szerint a vadállatok közé tettem volna a kérdést, annyira irtózom a pókoktól. Tegnap egy kb 2 centis fekete pók mászkált a szobában, de nem tudtuk megfogni, mert beszaladt a szekrény alá. Azt pedig nem nagyon tudjuk széthúzgálni. Leginkább a kövipókra hasonlított, de ez sem az igazi:D Fekete, kis tömzsi, picit mintha fényes lett volna, de nem igazán. Hogy fog kimenni? Bánthat minket?
2011. jún. 10. 19:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha fekete pók az vérszívó, éjjel mikor az ember bealszik belőle is szív.
2011. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"parfümöt túlélhette?"


A párfümtöl csak erősebb lesz.

2011. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Brühühü :T ne ijesztgessetek már:D
2011. jún. 10. 19:55
 14/22 A kérdező kommentje:
Legalább jóillatú lesz, mielőtt kiszívja a vérem.
2011. jún. 10. 19:56
 15/22 anonim ***** válasza:

Hagyd már szegényt békén, megcsíp, akkor elmúlik...úgyis csak reggel veszed észre...

Tudtad hogy az ágyad is tele van sok millió atkával?

Pedig így van. És a lehullott bőrdarabkáidon él..

Egyébként Én ha seprek, porolok,felmosok... megvárom még a pókica elmenekül, majd szétszedem a hálóját, és folytatom a takarítást. És ez jó érzéssel tölt el, hogy nem bántottam. Ha túl sokat basztatom a helyét, úgyis elköltözik...mert az nem szereti...

2011. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Azt tudom, igen. És hogy bennünk/rajtunk is sok undormány van:) Én mégis csak a pókoktól irtózom, de annyira, hogy megbolondít:D
2011. jún. 10. 20:24
 17/22 anonim ***** válasza:

Elhiszem, és nem bántalak, gúnyollak. De lépj rajta túl, nagy levegő...vannak rosszabb dolgok, ami miatt aggódnod kellene...

Szomszéd asszonyom is ilyen pont, mint Te, és imádom.

De nevelem, és már javul...már nem hisztizik semmi ilyenért, csak a kinti nagyobb zümik, meg bogarak miatt...

Egyszer vennéd a kis kezedbe, és rájönnél ő ok nélkül nem bánt, ő tőled fél...és csak élni akar...

Csukd be a szemed, és képzeld el az ő szemszögét...rettegve bújkálj nagy hatalmas bútorok, és lábak között...

2011. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hmm..lehet én vagyok a szomszédasszonyod, aki visszaesett:D:D:D Najóó, tuti nem:D Elhiszem, h ő is fél, de akkor ne ijesztgessen engem sem:D Menjen szépen vissza:D Amúgy Levente lett eme egyed becses neve:D De ha lányka, akkor megszívtam:D
2011. jún. 10. 22:17
 19/22 anonim ***** válasza:

De ő mivel ijesztgetett? Hogy szaladt az életéét? Az nem ijesztgetés...csak szólok.

Nade hogy már neve is van...ez már a barátkozás első jele...

:-))))

2011. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom mennyire találtátok el a parfümmel, de túl jót nem tehetett neki...talán túléli..
2011. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!