Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállatot tartsak...

Milyen kisállatot tartsak amit itthon meg lehet fogni? Pl. Vmilyen bogár vagy valami)

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj ki az erdőbe, szedj kullancsot, hagyd hogy belédmásszon utána pedig simogasd magad. :')Mindig kéznél van. ;)
2011. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne szedj össze semmilyen szabadon élő állatot, a bezártság miatt valószínűleg nem élne sokáig, plusz képzeld el milyen nyomorúságot okoznál neki.

vegyél egy hörcsögöt, én 1500 ft-ért vettem, ennyit ki lehet adni érte szerintem

2011. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Milyen kisállatot tartsak amit itthon meg lehet fogni?" Ha a kérdést úgy érted, hogy itt az ország területén meg lehet fogni, akkor vadon élő állatot semmiképp, mert elpusztul a fogságban. Más háziállatát semmiképp, mert nem a tiéd.

Ha olyan állatot szeretnél, amit az otthonodban megfoghatsz, dajkálhatsz, akkor a díszmadaraktól aranyhörcsögön át, a cicáig, kutyáig elég széles a választék. Egy jól gondozott, és nevelt állat, általában hagyja, hogy a gazdája kézbe vegye.

Nekem bogarakból pillanatnyilag egy sem jut eszembe, amit szívesen tartanék, vagy fogdosnék a lakásban.:-))

2011. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gandalf2013 válasza:
semmilyen hüllőt és semmilyen békát mert az összes védettMagyarországon.Vad állat NEM eszik fogságban.
2013. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!