Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A pók túléli, ha felporszívózzuk?

A pók túléli, ha felporszívózzuk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem nem, mert én felszoktam szippantani őket azzal a reménnyel, hogy onnan már nem mászik ki. :D
2011. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát szerintem túléli, és a tesóm szerint ki is tud mászni, mert látja a zsákban, hol a fény, de attól még nem hiszem, h ugyanazt a pókot viszont fogod látni a lakásban...
2011. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen! Túléli, elkezd porcicákkal táplálkozni, mutálódik, 3-szor annyi lába, feje, és szeme lesz, 6szor akkorára nő, és élve lenyel! De komolyra fordítva a szót, sztem nem éli túl, mert ekkora szívóhatás mellett, össze vissza töri magát a csőben, meg a zsákban, ráadásul, amíg tart a szívóhatás, sztem levegőt se tud venni, de a pók lába könnyen letörik, szóval kimászni 100%-hogy nem tud!!!!
2011. jún. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ...
2011. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gauldoth ***** válasza:
Sztem a por, stb ami ott belül rákerül, agyonnyomja.
2011. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en csak nagyon remelem hogy megdoglik es faj neki X(!

nagyon utalom oket! aaaaa! fuj-fuj!

arahnofobiam van..felek toluk nagyon..multkor egy nagy feketevel szembeneztem az udvaron..akkorat visitottam hogy utana hulyenek ereztem magam..de ha meglatok egyet erzem hogy elgyengulok es a nyakamhoz teszem a kezem mert ugy erzem hogy a nyakamhoz ugrik..:(nem is tudjatok de rossz..pedig en semmi mastol nem felek..minden allattal jol kijovok..csak a pokokkal nem

2011. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!