Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan fut egy vaddisznó?

Milyen gyorsan fut egy vaddisznó?

Figyelt kérdés
ha elkezdene üldözni akokr el tudnék futni előle?
2011. jún. 25. 01:06
 1/8 Gress válasza:
Nem hiszem.
2011. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gress válasza:
Bár ha elég messze lenne tőled és úgy kezdene el üldözni akkor azért jóval nagyobb esélyed lenne rá.
2011. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam 38km/h körül is tud rohanni ha jó napja van.
2011. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zuzuki ***** válasza:
Ezt miért kérdezted?Gyorsan,ha vadászol a kicsinyeire,egyébként nem vészes.A gáz az,amikor "setétben" üldöz agyaraival és két első mancsával.Hozzád vágja még a tobozt is,ha nem figyelsz.;) Az előttem szólónak lehet igaza.Nagyon dühösen 30-40 szerintem megy,úgyhogy lehagyja még a vonatot is,amivel szökni próbálnál....
2011. jún. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha a kicsinyei veszélyben vannak, akkor feldühödik, és fu de megindul 40-el is tud rohanni.. én félnék tőle.
2011. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esélyed sincs - erdőben azért, mert ő sokkal jobban manőverezik a fák közt, sík terepen meg simán gyorsabb.

Alapból.

Ha bepöccen az még rosszabb.

2011. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
minket már kergetett vaddisznó kb. 600 méteren nyílt terepen ... csak tudtuk a módját a menekülésnek: vaddisznó: erős test, jó sprint, ROSSZ LÁTÁS ergo ha távol vagy tőle futás közben KICSIT cikcakkozva van esélyed... amúgy nincs. amikor veszélyes az állat: ha kicsit nagyobb nyílt seb van rajta agresszívabb , ha közelkerülsz hozzá amikor kicsinyei vannak. Egyéb módszerek: egy bottal ellene semmit nem érsz, mássz fel egy fára vagy akármire amire nemtud utánad menni. ha van nálad kés ne legyél biztosabb magadban, ha elveszted a fejed meg is ölhet. ha netán lenne nálad kés és földre teperne nyaki tájékon szúrd az egyik kezeddel a másikkal védd a fejed. remélem hogy segítettem.
2011. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hungary 02 válasza:
Ismerősöm szerint aki vadász, ha még fel is tudsz mászni a fára akkor is bajban vagy, mert van olyan rafinált, hogy képes megvárni míg lejössz. Szerencséd van ha már belelőttél vagy megsebezted úgy, hogy vérzik mert akkor nagy az esélye annak, hogy elvérzik. De képes rá. hogy úgy csinál mintha elmenne és amikor lejössz akkor elindul és lefut. Akkor már baj van...
2019. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!