Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Patkány írtás gyorsan hatékonyan?

Patkány írtás gyorsan hatékonyan?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettük észre, hogy patkányok fészkelték be magukat a padlásunkra.Már mindent kipróbáltunk: ragasztó, mérgek a legolcsóbbtól a legdrágábbig,rozsliszt+gipsz keverék.Semmi sem használ: a ragasztóba nem mennek bele, a mérgek dobozszámra tűnnek el de döglött állat sehol nincs, élő meg egyre több.Mit javasoltok? Hallottam vadászgörényes írtásról de sehol nem találok elérhetőséget Pest megyében. Segítség! előre is köszönöm
2011. aug. 31. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Légpuskával kilőni őket lesből mozdulatlanul.
2011. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megvolt az is (de egy nap max 4-5 patkányt tudtunk lelőni de így is maradtak még elegen) de már nem jönnek ki csak éjszaka, ha meg villanyt kapcsolunk elbújnak.
2011. aug. 31. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyél fel kutyát, hátha el tudja kapni, csak ne engedd hogy megrágja stb a méreg miatt! Büdös kis dögök ezek! Még a végén el kell árasztani a padlást és kimosni őket!:D
2011. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Ha már ennyi minden nem jött be, akkor szerintem egyedül nem fog menni. Az első kettő pest megyében van, a harmadiknál meg vannak módszerek és leírják mi a baj a görényessel.

2011. szept. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kutyát semmiképpen se vinnék fel a mérgek miatt,mert ki tudja hova hordtál el.

Beagle-m van de neki se sikerült még megfogni egyet se, pedig már az udvarra is lejönnek...

2011. szept. 1. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetű dögök nálunk is jártak!Először akkor láttam őket amikor pakoltam a palákat és elmászott egy azt odanyomtam!

Gyorsan összeszögeltem pár dobozt ahova csak patkány jut be és dobozt rakta belé meg sok csapdát mindenhova!

2011. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi butaságot összehordtatok.Egyszerű irtási mód :egy megélhetési(mindegyik az)politikust be kell zárni a padlásra,a nagy patkány megeszi a kicsiket,utána a szép kövér patkányt el lehet egy golyóval intézni !
2012. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!