Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok érzik, ha gondoskod...

Az állatok érzik, ha gondoskodunk róluk, szeretjük őket? A macskámat többször vittem állatorvoshoz a napokban, remélem tudja, hogy nem kínoztatni viszem, hanem csak jót akarok neki!

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
érzik és tudják hogy mi szeretyük öket
2009. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, érzik, azt nagyon nem szeretik, ha állítorvoshoz viszik őket, de ezt elfelejtik, és attól még ugyanúgy érzik a gondoskodást.
2009. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk vizslánk van, nagyon hálás kutya. Szerintem ezek az okosabb állatok tudják, talán még érzik is a szeretetet. Mondjuk azt nem biztos hogy felfogja a cicád, hogy jót akarsz neki, és ezért viszed állatorvoshoz. ili
2009. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon utálja szegényke a szállítókosarat,na meg az orvosi vizsgálatot is!azóta amióta elvittem dokihoz,mintha érezné azt,hogy törődöm vele,sokkal hálásabb.
2009. márc. 25. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze, érzik. Ha gonosz vagy vele, ő is az veled, sőt meg is karmolhat/haraphat. Ha aranyos vagy vele, megfelelően gondoskodsz róla akkor ezt ő érzi és ugyanezt a szeretetet megadja neked.


Kiirsten

2009. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem van 1 cicám ő gyakran durcizik ha állat orvoshoz visszük de szerintem minden állat (itt az értelmesebbekre gondoltam nem a hüllökre vagy egerekre vagy bogarakra ) szoval szerintem biztos tudja h szereted és ha nem is érti miért viszed orvoshoz akor is szeretni fog és az állatorvost el fogja felejteni
2009. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez 2 éve történt akkor 11 éves volt a pitbulunk.Mind minden nyáron állvemhessége volt.De most sokkal fájdalmasab és hosszabb volt nem evett.Ki hivtuk az állatorvost és én aszt hittem hogy el kell altatni mert nagyon le volt fogyva nagyon rosszul festett.De hal istennek nem kellett.Napközben oránként probáltam etetni ,itatni camilla teát +szőlőcukrot itattam vele és kezdett erőre kapni pár nap után.Mikor már jobban volt és etettem ,itattam és persze beszéltem hozzá ő rám nézett de nem is tudom leirni azokat a szemeket, talán a köszönetet láttam benne és megnyalta az arcom én nem szoktam engedni a kutyáimnak de most örültem .Ott sirtam mellette és örültem hogy gyogyul.Mai napig emlékszem arra a nézésre.Szerintem akkor ő tudta hogy mit tettem érte.BOCSI HOGY HOSSZURA SIKEREDT.
2009. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez tök aranyos!!érzik,hogy ki a rossz ember,és ki kedveli őket!
2009. márc. 26. 07:30
 9/9 anonim válasza:
kb. annyira érzi, mint egy 3 hónapos kisbaba.Érzi a szeretetet, de azt is h valami fáj vagy kényelmetlen.Van néhány állat, amelyik tudja, hogy jót akarsz neki, de a legtöbb nem
2010. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!