Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A füstölővel "kifüstölhetem"...

A füstölővel "kifüstölhetem" innen a bogarakat?

Figyelt kérdés
mostanában meggyűlik a bajom a szúnyogokkal-esetleg pókokkal, (mivel akkor támadnak mikor már alszom, nem tudom melyik az igazi bűnös) és ki szeretném őket takarítani innen. esetleg ha sima illatos füstölőt gyújtok, az a szúnyogokat elriasztja? vagy talán ha nagyon sok füst van bent megöli őket? pókok ellen valami tanács esetleg? őket nem zavarja a füstölő?mert a pókot(ha van) nem találom meg nappal... előre is köszi a válaszokat
2011. jún. 25. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mielőtt magadragyújtod a szobádat,nézz el a teszkóba,250 forint,elektromos szúnyogriasztó!
2011. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van egy csomó növény ami természetes szúnyogriasztó. pl. levendula, barátcserje. Nézz utána.
2011. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
KATEGÓRIA IS PERFECT
2011. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ember,és a szúnyog kapcsolata...



XDDD

2011. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végülis... mindkettő a véred szívja
2011. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Uccsó :D:D:D:D
2011. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!