Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hangyák ellen mivel védekeztek?

Hangyák ellen mivel védekeztek?

Figyelt kérdés
Új építésű /Ytong/ házunkat tavasszal szigeteltük, aztóta megjelentek a hangyák a lakás különböző pontjain. Tegnap éppen a konyhapultot támadták meg, szerintem az ablakpárkánynál lökték ki a fugát és ott jöttek be. Máskor meg a fa bútorok, ajtók alól másznak ki. Már nagyon elegem van, hogy kb. 2 hetente fújkálhatok különféle spray-ket, egy idő után kezdődik elölről.
2011. jún. 26. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap nálunk is bejött a konyhába és az egyik szobába pár hangya amikor kinyitottam az ablakot, Bio Killel befújtam mindent és szórtam az ablakpárkányra sütőport, szerencsére azóta egyet sem láttam.

Akkor olvastam ezt:

Szórjál sütőport oda, ahonnan kijönnek, ettől felfujódnak és elpusztulnak, plusz tegyél ki egy tálkába is sütőport és egy kis porcukrot keverj hozzá, ha ezt behordják a fészkükbe a királynő is elpusztul.

2011. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbálom.
2011. jún. 27. 21:04
 3/4 anonim válasza:
a lábaddal...
2011. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha-Ha-ha! Hi-hi-Hi! Olcsó és biztos megoldás! :-)
2011. júl. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!