Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyenekről?

Mit gondolsz az ilyenekről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 27. 09:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Másik gyöngyszem:

[link]

2011. jún. 27. 09:42
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

jajj istenem, a mi időnkben bottal piszkáltuk a faluhatáron a döglött macskákat gyerekként.

Mindenkit érdekelnek, különlegesnek tartják az állati tetemeket.

2011. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem 18-20évesen és felteszed a netre.
2011. jún. 27. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

túl van reagálva hogy egy macskatettemmel fotózkodtak.

persze jönnek a tinik akik és jajveszélykelnek hogy ez milyen barbarizmus, hullagyalázás

2011. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én nem csinálnék ilyet szegényekkel. ! Unalmukban azt sem tudják mit csináljanak
2011. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok jajveszékelő tini, de megvan a véleményem.

Én is piszkáltam gyerekkoromban tetemet, ez természetes érdeklődés.

20 éves koromra viszont már több eszem volt ennél, illetve több tiszteletet neveltek belém az élet és a halál iránt.

Lehet, hogy én nem értem a poént, de ez primitív, gusztustalan viselkedés.

Az ilyenekről amúgy különösebb véleményem nincs, nem bántották szerencsétlen macsekot, egyszerűen csak buták.

2011. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát az első képen sajnos valahogy már nem tudok felháborodni, tele van ilyennel sajnos a net, meg van róluk a véleményem, de hát szegény macskának legalább nem ártottak. Megérteni persze nem tudom őket, én ha látok egy halott cicát, elég rosszul érint, pedig én sem vagyok már kis tini, és emberi hullát is láttam már bőven.

A második kép azért eléggé felháborító, tényleg baromira poénos összekötözni a kutyád lábait meg pofáját, ezzel a címszóval, hogy nem hagyott tanulni. Remélem egyszer majd a kutyája megunja a hülyegyereket és jól megharapja.

2011. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az első képen szánalmas hülyék láthatók. Feltehetőleg nem ők ártottak a macseknek, ők "csak" pózolnak szerencsétlennel.

A második viszont kimeríti az állatkínzás fogalmát.

2011. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én sajnálom az ilyen állatokat. Nekem van egy ismerősöm, aki elég idióta. Kutyákat akasztott fel, kismacskákat fojtott meg és még büszke rá. -.-"
2011. jún. 27. 16:43
 10/12 KicsiPet ***** válasza:
Ez akkor is durva dolog...de nem olyan súlyú,mintha ők is ölték volna meg...
2011. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!