Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról aki a...

Mit gondolsz arról aki a lakásban tartja a kutyáját/macskáját?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésről jutott az eszembe. Szerinted higinékus vagy egyáltalán te tartanál? Elöre is köszi a válaszokat!
2011. máj. 24. 14:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj vele, addig amég nem más kárára megy. Mindenki maga dönti el hogy benn tartja az állatkáját, vagy kint tartja az állatkáját.. Senkinek nincs beleszólása addig amíg nem azt a személyt veszélyeszteti
2011. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%

Kutyát nem tartanék,nekik kell a mozgástér,max valami szobakutyit.

De cicát akármikor.

Tengerimalacaim vannak,nehezen de szobatiszták,igy szabadon vannak,felmásznak mindenhova.

Porszivozni sokat kell,de ennyi,tiszták egyébként,a tappancsukat nedves törlőkendővel tisztitom gyakran (cicawc-t használnak,és ha nincs napi 2x kiöntve akkor olyan lesz a lábuk)


sosem kaptam még el semmilyen betegséget tőlük,pedig nem mindig mosok kezet ha simogatom őket,mert akkor egész nap moshatnám...

2011. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy vagyok vele, hogy ameddig senkit nem zavar ÉS az állatnak is megfelelő, akkor semmi gond. Nekem is van cicám lakásban.
2011. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
Cicák és kutyák is tarthatók bent is és kint is, csak fajtától/vérmérséklettől függ. Mind ismerjük a sok éve történt sztorit a két szánhúzóval a panellakásban... Ez állatkínzás és mint látjuk, veszélyes is. Kellő mennyiségű sétával, időráfordítással szerintem azért nagyon sok kutyafajta nyugodtan tartható lakásban. Cicából meg főleg, ha szobacicának nevelik, jól elvan bent.
2011. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
79%

Társasházzal kapcsolatosan:

...illetve ameddig végig nem sz@ratják és fossatják a kutyával a lépcsőházat... és ameddig nem a szomszéd ablaka alá viszik a kutyát sz@ratni, hanem erre a célre elkülönített kutyafuttatóba (persze nem az egész játszótéren végigcincálva ,

...illetve ameddig max 2x vakkant az eb és nem 12 órában nyüszít addig nincs gondom velük


(bocs a kifejezésért, de van pár BUNKÓ kutyatulaj)

2011. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
92%
Én tartottam lakásban macskát, amíg bírod takarítással, addig szerintem tök jó dolog :)
2011. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
56%
Én nem tartanék! Szerintem nem higiénikus!
2011. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk van 2 kutyánk és 3 macskánk.A nagykutyánk és a cicák kint alszanak a kazánházban vagy az udvaron.Bár a cicák napközben nyugodtan bejöhetnek a házba.A kisebbik kutyánk pedig itt bent alszik a családdal.Soha semelyik nem bántott még embert úgyhogy mi nem zavarjuk ki őket.Kertes családi házunk van amúgy.A higénia persze itt is meg van.A kicsi kutyánk sokszor fürdik, a cicákat is elkapjuk havi egyszer,mindegyik be van oltva,féregtelenítse és a szokásos dolgok.Velük szép az élet.:)
2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
70%

Azt gondolom hogy aki ehhez nem tud hozzászokni (mármint nem kötelező bent tartani, csak a gondolathoz) az le van ragadva az őskorban. Nem is értem, hogy 2011-ben ez még miért téma?

Én kint is meg bent is tartom az állataim és egy egészséges állat nem okozhat gondot. Tökéletes tisztaságot úgysem lehet varázsolni...

2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
81%
Amikor panelban laktam, akkor sem volt semmi gond ezzel, mindenki kulturáltan oldotta meg. Most kertes házban lakunk, de így is szoktam a cicával aludni,meg a kutyám is be szokott jönni. Ígyis úgyis takarítunk minden nap, akkor miért ne jöhetne be? Nagyon szeretem az állatokat, eszem ágában sincs arra gondolni,hogy kitegyem. Soha nem volt beteg tőle senki, pedig pici korunk óta vannak macskáink. Még bolha sem csípett meg.
2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!