Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kitől kérhetnék segítséget?...

Kitől kérhetnék segítséget? Kiskutyák.

Figyelt kérdés

Van 9 db gyönyörű kiskutya, és nem tudom, hol helyezzem el őket. Anyukájuk németjuhász-vizsla, apukájuk fajtiszta magyar vizsla. Egy hetesek, szépen fejlődnek. Anyám vízbe akarja őket fojtani. Mit tegyek? Már hirdetem facebookon, meg még néhány ismerősöm is, már 5 perc alatt jelentkezett egy érdeklődő. Zsemle, barna, és fekete színű kiskutyák.


17/L


2011. júl. 1. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg anyádnak,hogy a kölykök vízbefojtását a törvény tiltja, kaphat érte 2 évet.

Hát próbáld elsózni és utána ivartalaníttassátok a kutyát,hogy ne forduljon előújra. Nehéz dolgod lesz,tele van az ország kutyával.

2011. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de milyen anyukád van neked?

Amúgy expressz.hu,teszvesz.hu,vatera.hu?

Nagyon-nagyon sok sikert kívánok! ;)

2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy minden lehetőséget megragadsz, hogy hirdesd őket. Esetleg beszélj pár közelebbi menhellyel is, hátha befogadnak legalább párat belőlük, bár a legtöbb helyen teltház van, de egy próbát megér.

Az anyakutyust pedig minél hamarabb ivartalanítsátok, hogy ez ne forduljon elő többet, mert ez a helyzet mindenkinek rossz.

Anyukádat pedig győzd meg, hogy ez nem megoldás, szegények nem ezt érdemlik, főleg, hogy az ő felelőssége lett volna ivartalanítani az állatot. Amit tenni akar az állatkínzás és nagyon kegyetlen dolog!

2011. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ivartalaníttatni kéne minél hamarabb és akkor nem lesz többet kiskutya.

Most annyit tehetsz, hogy minél jobb gazdákhoz juttatod a kölyköket, vagy végszükség esetén menhelyre adjátok azokat, amiket nem tudtok elajándékozni. Ott még mindig van esélyük, hogy örökbefogadják őket.

2011. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Azért a menhely az utolsó megoldás legyen!!

És azt kihagytam,hogy oszlopokra,fákra is rakhatsz ki hirdetést!

2011. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rádió,esetleg TV?
2011. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, képzeljétek, egyik barátnőm ismer egy kevésbé híres, de népszerű rapper srácot, akinek 4500 ismerőse van csak facebookon, és az a srác is kampányol már! Anyám meglepődött, hogy elintéztem, hogy 4500 emberből kb. 500 kampányoljon a kicsikért. Szóltunk még pár menhelynek, satöbbi, mind a 9 kis maszatnak lesz helye.:) De egyet megtartok magamnak, mert annyira gyönyörű h nincs szívem elpasszolni.:D dolgozni fogok, és majd ellátom a kutyáimat, akkor megtarthatom
2011. júl. 2. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: Első dolgod legyen, hogy ivartalaníttatod.
2011. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!