Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki állatokat kínoz, miért...

Aki állatokat kínoz, miért teszi, mi készteti rá és mit érez közben?

Figyelt kérdés

2 napja olvastam az indexen, hogy pár kis h*lyegyerek milyen brutálisan kínzott majd ölt meg egy kiscicát. Nem részletezem, mert azóta is rosszul vagyok...

Tiszta sor, hogy ezeknek az embereknek nem kellene a földet szennyezniük azzal, hogy rajta élnek, de most igazábol a dolog pszihológiai háttere érdekelne.


2011. júl. 8. 14:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát, a legtöbb emberben benne van, annyi, hogy nem tettekben ölt alakot. Az a baj, hogy ha az elnyomottból mindig elnyomó válik, akkor ilyenek mindig lesznek.. Nálad miben nyilvánult meg a dolog?
2011. júl. 13. 20:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves 02:19, tisztelem, hogy te legalább felismerted és teszel ellene. Ez ritka! Bár több ilyen ember lenne. :)
2011. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

tegnap 02:19 voltam.

Miben nyilvánult meg? Hú,ezt muszáj leírni? Hát ilyen képzelgésekben, emberekkel kapcsolatban. Állatokkal kapcsolatban nem. De még gyerekkoromban volt h vmi macskákat bántottam, már nem tudom, hogyan. Egyedül maradtam egy szobában 2 macskával és vhogy bántottam őket. Ma már nem tenném. Csúnya vagyok, tudom.

Igazából gyülekezetbe járok és ott mondtam el vkinek a dolgot és ő mondta, bocsássak meg azoknak, akik uralkodtak rajtam, bántottak engem v rettegésben tartottak pl. osztálytársak, és utána tényleg jelentősen csökkent ez a hajlam bennem. Tényleg ez lehet az oka. Mondták, állatok és emberek felé is megnyilvánulhat ez a fajta sérelem.

Ja, és hogy mit éreztem közben, miközben ezt tettem a macskákkal? Nehéz pontosan megmondani, talán élveztem h én vagyok az úr. :S

De nyugi, én ezt rossznak tartom. Ha vkit megnyugtat, magammal kapcsolatban is fantáziálgattam arról h kínoznak engem és élvezet volt ilyenről fantáziálni. De ennek más oka lehet. Hálás lettem volna kb. 15 éves koromban ha valaki elkap és megkínoz. Most is kicsit felizgat, ahogy erről írok. Féltettek a szüleim, így nem nagyon tudtam sok (kicsit vakmerő) dolgot kipróbálni, amit szerettem volna, ez is lehet az oka a magam és mások felé megnyilvánuló képzelgéseknek. Pl. strandon nem mertem víz alá lemenni mert féltettek és emiatt olyan fantáziáim voltak h vki elkap és jól lenyom a víz alá és fojtogat kicsit. Meg arról is képzelődtem h én csinálok ilyet másokkal...


Még jó h névtelenül lehet ide írni. Remélem, nem borzasztottam el senkit.

2011. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12:44 voltam.

amúgy ma is elő-előjön ez a strandos dolog. tudom, nem jó, de szívesen benne lennék ha valaki eljönne velem strandra és benne lenne durvább játékokban... :S Meg élvezetet okoz ha látom strandon h szivatják egymást a vízben. Ezért is jó régen voltam strandon, de kedvem lenne már elmenni. :S bocsi ha ez nem ide passzolt és OFF már.

2011. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!