Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről, aki olyannal poénkodik, hogy mivel nem vette észre a betörőt a kutya, ezért kiszögelné és megnyúzná? Ráadásul többször is mondogatta.

Figyelt kérdés
Ja, és azt mondja, szereti az állatokat. Szoktam is neki mondani, mi lenne, ha nem szeretné.
2011. júl. 12. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:

én poénból mindenfélét mondok a kutyámnak, mondjuk másnak nem

mi is kérdezgettük "tőle" miért nem fogta meg a csúnya betörőt, de persze dicsérjük azért, hogy otthon volt, és bátor kutyus volt

szóval másoknak nem poénkodnék ilyennel, max. a kutyámnak

nem tudok mit mondani rá, attól függ, hogy mondja

hozzáteszem, ma már ritka, hogy egy kutya elijeszt valakit, sajnos:-(

2011. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én ott szakítottam meg a kapcsolatot egy régi ismerőssel, aki egyébként roppant humorosnak gondolta magát, amikor elújságolta, hoy a vadász ismerősével lelövette a kutyáját, merthogy kirabolták. Mindkettőt lőném légpuskával egy órán keresztül, az biztos... a vadászt is meg a volt ismerőst is... később ő is letette a vadászvizsgát, én nem sokra tartom a szórakozásból való vadászgatást, azt pedig, hogy a saját 4-5 éves, állítólag általa nagyon szeretett kutyáját lelövette... el nem képzeltem volna róla...
2011. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

16:05

Én is csatlakoznék a vadász+társa lelövéséhez.

2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16.05 ilyen embereket...nagyon durva!!
2011. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem poén szerintem, egy állat nem tehet róla hogy a gazdája egy buta ember.
2011. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ha ilyen történne velem, örülnék ha nem bántották a kutyámat, hallottam h sokszor lefújják, megmérgezik, megverik esetleg meg is ölik a kutyust. Nemtudom, nincs az a tv ami többet ér egy családtagnál...

A lelövőshöz meg...nem találok szavakat az ilyet le kéne csukni

2011. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberek kiszámíthatatlanok. Szinte minden ember a kellő lökéssel rávehető mindenre. MINDENRE.
2011. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

16:05-ös vagyok. Nekem van kutyám, macskám, egerem, és nekik a családom, vagy barátok jelenlétében is szoktam mondani, ha pl. macska láb alatt, és kiabál, hogy ő egy hete nem evett (hazug disznó), hogy mostmár elég legyen, mert agyoncsaplak :)

Továbbá egy másik szeretett ilyen mondás a Rómeó és Júlia musical Mercutio-Tybalt párbajából: kivágom, megsütöm, felnégyelem, és koncként a kutyáim elé vetem... de szintén ugyanabból a darabból, ugyanabból a részből (macskák vagy kutya számára címezve, amikor fejhangon kommunikálnak): vinnyogó gazember, kezem elér, megfizetsz az összes bűnödért. Esetleg ha kutya épp mászik be a veteményesbe, vagy ás valahol (ritkán szokott a saját helyén kívül, de melegben nem állja meg), ugyancsak a Rómeó és Júliából: jogod nem volt... meg hasonlók... de csak számukra, és könnyed, vicces éllel. Sosem bántottam őket, 1-2 pofon néha becsúszott, de szökőévente egyszer. Nem bírom az állatkínzást, sokkal kevésbé, mint az emberek öldöklését... (nem mintha embert ölnék, vagy bántanék, de pl. tévében látva az állat bántalmazása jobban megérint, mint az emberé).

2011. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolta, akkor nem szabad hogy kutyája legyen.
2011. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zarathustra válasza:
Ő kutyája, és amíg nem bántalmazza, rendesen eteti, és elviszi sétálni, és a többi, addig azt mond neki/róla amit akar. A kutya úgy sem érti.
2011. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!