Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, hétvégi...

16 éves vagyok, hétvégi diákmunkára gondolok, állatmenhelyre mennék szivesen. Hová?

Figyelt kérdés
A neten keresgéltem már, de nem igazán találtam semmit.Pesti vagyok.Nem tudtok valamilyen menhelyet ahova mehetnék?
2009. ápr. 2. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Az állatmenhelyeknek nincs pénze, általában csak önkéntesehetsz, azaz nem kapsz pénzt.

Az állatkertben kérdezd meg esetleg, úgy tudom, idénymunkára vesznek fel diákokat (de inkább nyáron).

2009. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jav. önkéntes lehetsz
2009. ápr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm dolgozik az állatkertben, de ő sem kap érte pénzt, tehát oda is csak önkéntesnek mehetsz el részmunkaidőben, és nem ám oroszlánt etetni, hanem kecskekakit lapátolni meg ilyesmi...
2009. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg is önkéntes vagyok, a menhelyek csak a saját dolgozóiknak fizetnek, tehát vagy teljes munkaviszony, de most ált. felvétel sincs vagy önkéntesség amiért nincs pénz. A Rex alapítványhoz jelentkezz önkéntesnek ha mégse a pénz számít. Ha pedig igen, akkor diákszövetkezetnél a választható munkákból kell válogatni.
2009. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elöttem szólók is mondták leginkább önkéntesnek veszne fel. De úgy a legtöbb helyen szivesen látnak. Az állatkertttel az a baj, h oda meg eszméletlen protekció kell, h a fizetős nyári melóra mehess. Én önkénteskedtem ott pár éve, és azótta többször probálkoztam már februárban jelentkezni a nyári diákmunkára, de már akkor mondták h nincs hely és ha lenne is a régi diákokat várják rá vissza:S
2009. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel a menhelyek nagy részén a dolgozók is önkéntesek(kivéve akik nem minden 1%-ból befolyt pénzüket az állatokra és az ehhez szükséges ellátásokra fordítják...), ezért önkéntesen vállalhatsz náluk munkát. Ilyen módon nagyon örülne a segítségednek a Noé és a HEROSZ is.
2009. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szivesen lennék önkéntes, de még nem tudom hova menjek
2009. ápr. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!