Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért adtok vitát indító,...

Miért adtok vitát indító, kioktató, gonosz válaszokat olyan kérdésre ami nem érdekel?

Figyelt kérdés
Soha nem fogom felfogni,hogy miért nem tudjátok inkább figyelmen kívül hagyni..
2011. júl. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
én sem értem, hogy te miért nem tudod figyelmen kívül hagyni, hogy mi miért nem hagyjuk figyelmen kívül az olyan kérdéseket.
2011. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért mert a saját kérdéseimre is kapok ilyen választ,és bár nem reagálok,mert utállom a vitákat,idegesít,h sokan itr adják ki magukból a gőzt..
2011. júl. 27. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert unatkoznak és nincs jobb dolguk. Nah meg a legkönnyebb beszólogatni másoknak, ahelyett hogy inkább segíteni próbálnának.
2011. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Több oka is lehet.


- 28-adik alkalommal tesznek fel hasonló kérdést, és már unalmas válaszolgatni.


- (mivel ebben a témakörben tetted fel a kérdést, itt elsősorban a szaporítókat szokás "kioktatni"), magától nem fog rájönni, hogy gonosz dolgot csinál az állataival. Még ha nem is büntetik, legalább szégyellje el magát a kapott válaszoktól.


- Nem is kioktató a válasz, de mivel a kérdező nem ilyen választ szeretett volna hallani, ezért kioktatásnak veszi.


Biztos van más ok is, most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kriszti83 ***** válasza:
0%
Mert nem vagyunk egyformák.
2011. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én arra gondolok(ez csak 1 példa!!!!),hogy valaki érdeklődik horoszkóp jellemzéssel kapcsolatos dolgokról,mert hisz benne,és valaki csak mert nem hisz benne ad egy ilyen választ"megfogsz halni"... Ha nem hisz benne miért olvassa el a kérdést?? ez csak 1 példa volt,és az hogy unalmas..hát pff és akkor miért nem lehet kikerülni???
2011. júl. 27. 18:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, akkor rossz kategóriába tetted a kérdést.

Na ezeket én se értem. Egyszerűen csak annyi lehet, hogy debil kölykök élvezik a nyilvánosságot.

2011. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocs, ez lemaradt. Az ilyen válaszokra nem kell reagálni, jelenteni kell a modiknak és kész.
2011. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma 18:41

én is mindig azt csinálom :)

2011. júl. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!