Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhetnek a "sztárok"?

Mennyibe kerülhetnek a "sztárok"?

Figyelt kérdés
Azok az állatok, akik pl. reklámokban szerepelnek. Mint Zsófi néni görcije, vagy Dió a régi pannonos reklámból, ez csak néhány alkalom, de pl. ott vannak a kutya- és macskakaja "főszereplői" is. Ha eladnák őket, lehetne értük többet kérni, mint egy "átlag" állattól? Kb. mennyit?
2011. júl. 27. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogják eladni szerintem, mert betanítani az állatokat nem kis munka és semmi pénzt nem ér meg az idomítójának, vagyis a gazdájának. Szerintem
2011. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Hát egyrészt a sztárok biztos nem adják el, mert onnantól kezdve meg lennének lőve, szívtelen dögnek lennének nyilvánítva. Másrészt akármelyik kutya alkalmas reklámba egy jó kiképző mellett, úgyhogy hacsak nem rendelkeznek akkora rajongótáborral, mint a Milkaboci, normális kutyaárban vannak.
2011. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha el is adnák öket akkor is szerintem nem kevés pénzért tennék..
2011. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!