Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Velem él egy muslinca?

Velem él egy muslinca?

Figyelt kérdés
Akárhol vagyok a házban, mindig azt veszem észre, hogy egy kis muslinca követ, legalábbis mindig felbukkan. Amikor a szobámban vagyok, akkor is gyakran "meglátogat". Nem félem tőle, semmi ilyesmi, csak arra vagyok kíváncsi, hogy mért ragaszkodik hozzám?
2011. júl. 28. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet hogy büdös vagy, és csak a szagod miatt követ, tudod mint a szar-légy dolog.
2011. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak alkesz vagy és cefre-szagod van, ők arra buknak. :)
2011. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azok csak egy napot élnek, ha jól tudom, úgyhogy több is él veled:)
2011. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor van egy rossz hírem: vagy az van, hogy k@rva sok muslinca van a házatokban, és ezért hiszed azt hogy egy mindig követ vagy ha téll követ, akkor rövid kapcsolatotok lesz, mert egy hét alatt megdeglik
2011. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
igen, te vagy gazdája, ha rosszul bánsz vele akkor rádküldöm a petásokat!!!!
2011. júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon már én is gondolkodtam, hogy hol a fenében dekkolnak két dinnyeszezon között, mert nálam csak akkor jelennek meg.
2011. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Timberwolf ***** válasza:
XD Ezek a válaszok. Amúgy kintről simán bejöhetnek. Észre se veszed.
2011. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majdnem egy éve írtam ki a kérdést, de idén nyáron megint felbukkant a muslinca! Ráadásul magával hozta egy haverját is, amelyik olyan, mint az Avatárban az a kis bogár, amelyik úgy repül, hogy egy korongon lógva pörög és világít. Csak ez, ami itt van otthon, kisebb, és nem foszforeszkál. Ötletek?
2012. júl. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!