Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van akkor a muslinca?

Hol van akkor a muslinca?

Figyelt kérdés
Mert ugye amikor kint hagyunk egy édes vagy valami rothadó ételt az asztalon, reggelre odatömörülnek ezek az idegesítő rovarok.. de hogy lehet hogy napközben, amikor nincs kint semmi olyan étel amire jönnek: nem látom őket.. olyankor hol vannak???? komolyan... a sarokban? xD mert találtam ilyen megállapítást.. de nagyon furcsán hangzik, és sok értelmét nem is látom!: [link]
2011. okt. 12. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már ezen.Elolvastam a cikket,de nem győzött meg.Szervetlenből szerves anyag?Az igaz,hogy a semmiből kerülnek elő és a semmibe tünnek el.Nálunk jól záródó,új nyílászárók vannak és az este az asztalra kitett körtére reggelre muslincok szálltak.De hol jöttek be?Honnan jönnek?
2011. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a cikk csak vicc, paródia :-)
2011. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már majdnem elhittem :)
2011. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!