Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kisállat...

Szerintetek melyik kisállat legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék kisállatot csak nemtudom hogy milyet.. amelyikekben gondolkodom.: papagáj..ha igen akkor milyet és azt hogykell tartani,párban vagy egyedül?

patkány..:olvastam és irták hogy nagyon aranyos nagyon okos meg minden..

degu vagy csincsilla..?

vagy mit ajánlotok? amelyiket ajánljátok ahhoz kérnék érveket hogy miért hogykell gondozni stb..:)

köszii!


2011. aug. 2. 20:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hátnemtudom..:D akkor lehet hörcsög lessz belőle..:P még utánanézek neten hogy hogyan kell tartani stb...:D de milyen fajta hörcsög? aranyhörcsög? vagy milyenek vannakmég?:)

am köszi a válaszokat.!

2011. aug. 2. 21:33
 12/14 anonim ***** válasza:
aranyhörcsög az cuki. ha kisebb akkor dzsungáriai törpehörcsög. de a patkány is jó kezdőknek szerintem. :)
2011. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

és a hörcsögöt állatkeresekedésbe vegyem vagy tenyésztőtől?

és párban vagy lehet egyedül is? (napközben nemvagyok otthon..de tudtommal éjszakai állatok..)

sztem a hörcsög a befutó..:)

2011. aug. 2. 21:42
 14/14 anonim ***** válasza:
aranyhörcsögöt nem tudom, nézd meg neten. törpehörinél csakis egyedül. ha két fiút veszel megölik egymást, ha 1 nőstényt, 1 hímet akkor folyton szaporodnak és megviseli a nőstényt. vegyél 1 hímet. nem társas állatok, megvannak egyedül is. :D
2011. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!